Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az normális hogy a saját...

Az normális hogy a saját kertemben nem tudok dolgozni, mert a szomszéd kutyája odajön és ugat engem mint valami nem normális?

Figyelt kérdés
Van drót kerítés atjonni nem tud. De odajön és ugat mint egy vadállat. Mint ha bolond lenne. Mondjuk nem értek a kutyakhoz. Nekem nincs. De ez normális? Nem a gazdinak kéne tanitani, nevelgetni? Elég idegesítő? Ezert lehet szólni vagy nem érdemes? Vagy hallgassak zenét fülesen és szarjam le? Erre is gondoltam. Mondjuk ez mindent ugat, de azért ilyet??

2020. ápr. 8. 18:03
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
74%
Fogsz egy vödör vizet, és nyakon öntöd. Hidd el, jól meg fog lepődni. Nem kell ezért bírósághoz fordulni.
2020. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%

2 dolgot tehetsz.


- kaját adsz neki.


- leöntöd egy vödör vízzel

2020. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
34%

Mosolyogva közöld vele, melyik a kedvenc kutyafajtád: a hot dog. Vagy mondd meg neki, hogy a kutyából is lesz szalonna, csak beledöglik. Hidd el, el fog gondolkodni az életén.


:)

2020. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%

kaja vagy víz én is erre szavazok


vagy beszélsz a szomszéddal és ha nem hajlandó csinálni a kutyával valamit akkor birtokvédelmi eljárást kérsz.

2020. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Epits tömör beton kerítést.
2020. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

A régi házamban pont ilyen kutya volt, amivel nem törődött a gazdája.

Majd széttépte a kerítést, ha kimentünk az udvarra.

Egyszer meguntam, és a slaggal pofán spricceltem.

Később már csak meg kellett emelnem a slagot, hogy betakarodjon az óljába.

2020. ápr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
8%
Az egy házőrző állat, te pedig idegen vagy neki, ezért ugat rád. NE BÁNTSD A KUTYÁT! Nem tehet róla. Se vízzel se mással ne árts neki! Ha sokat vagy kint a kertben, meg fog szokni téged. A szomszédot pedig megkérheted, hogy jöjjön ki néha a kerítéshez, beszélgessen ő is veled, mert akkor a kutya látja, hogy bízik benned. Ennél több nem kell neki, hogy békén hagyjon. Ha látja, hogy a gazdája elfogad valakit, aki rendszeresen jelen van a közelben, azt nem bántja. (Gyerekkoromban azok a barátaim, akik egy héten többször átjöttek hozzám, már a kíséretem nélkül is be tudtak jönni a kutyánk mellett)
2020. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdésre válaszolva, nem, nem normális, simán megtanítható lenne neki, hogy fölöslegesen ne ugasson.

És ez a gazdája dolga lenne.

Egyébként hivatalos úton kérhető ellene birtokvédelmi eljárás, zavaró hanghatás miatt, csak ez általában nem éri meg.


Ami azt illeti, hogy ne bántsd a kutyát, azzal egyet értek, de az, hogy slaggal fegyelmezed, az nem bántás!

Az még bőven tanítás kategória. A patkányméreg, na az bántás.

Nem tudom milyen viszonyban vagy a szomszéddal, érdemes e neki szólni, de alapvetően az ilyen tuskó primitívek akik letudják annyival, hogy "kutya, hát ugat, mit csináljak vele" (persze életében nem vitte mondjuk sétálni, mert "ott van kert , rohangáljon)

szóval ez az előember típus, aki annyit tud a kutyákról, hogy 4 lába van, az nem valószínű, hogy figyelembe venne téged.

2020. ápr. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

...egyébként ilyenek miatt mérgeznek meg falun rengeteg kutyát.

Mert az emberek úgy vannak vele, nem érdemes szólni, mert ha a kutyáját leszarja, a szomszédot is le fogja. Meg ugye segghülye a kutyákhoz, és nem szól rá, mert akkor "nem lesz jó házőrző)

Úgyhogy inkább nem szólnak az emberek, mert ha fölöslegesen szólnak, és végül úgyis csak a méreg marad, akkor a "gazdája" egyből fogja tudni hogy a szomszéd volt, mert neki volt vele baja.

Sokáig laktam ilyen helyen, sok ilyenről hallottam.

2020. ápr. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Bántani azért nem akarom, de a slag lehet nem is rossz. Am tényleg nem viszik soha még csak sétálni se. Sőt bezárják ha nincsenek otthon, szerintem félnek hogy kiszökik. Udvarra is csak úgy engedik ki ha otthon vannak. Így belegondolva foglalkozni kéne azzal a kutyával, nagyon sokat.
2020. ápr. 9. 08:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!