Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az normális hogy a saját...

Az normális hogy a saját kertemben nem tudok dolgozni, mert a szomszéd kutyája odajön és ugat engem mint valami nem normális?

Figyelt kérdés
Van drót kerítés atjonni nem tud. De odajön és ugat mint egy vadállat. Mint ha bolond lenne. Mondjuk nem értek a kutyakhoz. Nekem nincs. De ez normális? Nem a gazdinak kéne tanitani, nevelgetni? Elég idegesítő? Ezert lehet szólni vagy nem érdemes? Vagy hallgassak zenét fülesen és szarjam le? Erre is gondoltam. Mondjuk ez mindent ugat, de azért ilyet??

2020. ápr. 8. 18:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%

Pár lehetőség, ami talán segíthet:

- vízzel leöntöd, bár utána lehet hogy csak még mérgesebb lesz rád és jobban ugat

- megpróbálsz összehaverkodni vele

- intézel átlátszatlan kerítést

- szólsz a gazdának hogy foglalkozzon vele és/vagy zárja el a kert más részébe

- kitartóan ott maradsz, hátha nem ugat órákig

- füles/füldugó

2020. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%

A slag nem bántás, eszem megáll... végül is miért ne legyen vizes szőrrel az a kutya, olyan jó idő van, nem? Nem! Kíváncsi volnék, mit szólnának az itt válaszolók, ha őket öntenék le hideg vízzel, ráadásul nektek van lehetőségetek ruhát cserélni, törülközni, a kutyának nincs.


A kutyát nevelni kizárólag a szomszéd joga. Ha nem teszi, akkor még a feljelentés is jobban állatbarát lépés. De ha gyávák vagytok kommunikálni egy másik emberrel, akkor tényleg a kutya locsolás a legegyszerűbb... lehet ezt is lepontozni...


tényleg csak annyi kell, hogy kint legyen a gazda, amikor te is, Kérdező. Pár alkalom elég.

2020. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

#22

A kutyát nevelni nem joga, hanem KÖTELESSÉGE lenne a szomszédnak, csak mondom.

Nyilván el van hanyagolva az állat, és nem törődik vele a gazdája, de az a legnagyobb állatkínzás, hogy vizes lesz...????

2020. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#24

Szóval jelen helyzetben tűrjön hetekig, hónapokig? Nálunk is van hasonló csak nálunk be is mászkál a kertbe a szomszéd kutyája és ideszarik a házunk elé, egész nap ugat be a nyitott ablakon. Bizony olyankor p0fánlöttyintem egy pohár(!) vízzel, amúgy is a pocsolyában fekszik ha van rá lehetősége.

Jelenleg nincs nagyon alkalmam elmenni kerítéshez anyagot shoppingolgatni. Meg gondolom rajtam kívül még sok más embernek sincs, jelen helyzetben. Most nem annyira egyszerű elintézni az ilyesmit. Valamit meg mégis kell csinálni, hogy élhető legyen a helyzet. Közben meg gondolkozok, hogy mit lehetne csinálni hosszútávon magával a problémával.

De fura, hogy mekkora állatbarátnak állítod be magad, és szerinted a helyes megoldás egy ilyenre eltakarni szem elől, aztán hadd legyen továbbra is idegroncs szerencsétlen kutya. Ha normálisan lenne tartva, eleve nem viselkedne így.

2020. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#26

Nem is értem igazán, hogy mit várnál a megbeszéléstől meg a feljelentéstől. :D

Igen, a slagot valaki más írta, a poharat meg én, hihetetlen ellentmondás.

2020. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
azért egyszer próbáld meg, meglepődsz majd, milyen sokszor sikeres. Ha vízcsapot ki tudod nyitni, akkor a szádat is.
2020. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#28

Igen, a világ olyan mint az én kicsi pónim, a felelőtle állattartókat egy ötperces beszélgetéssel jobb belátásra lehet bírni, és a beszélgetés végén egy szivárvány is megjelenik az égen. ♥

2020. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan olt, hogy a szomszéd kutyája konkrétan átjött, és megkergette a lakótársamat, nem játékból.
2020. ápr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
70%

Ez a 61%-os nem normális.


Ha te lennél a szomszédom, téged is leslagolnálak időnként!

2020. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
69%
Nehogy már a kérdezőnek kelljen alkalmazkodni a szomszéd neveletlen idióta, lüke kutyájához...A slaggal lelocsolás jó ötlet, meg ha normális a szomszédod beszélj vele, hogy tüntesse el onnét a kerítéstől. Ha meg átjönne és támadólag lépne fel, agyonverném az biztos Isten, lassan több joguk van ezeknek a vakarékoknak, mint a normális életre vágyó embereknek...
2020. ápr. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!