Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nálatok mi volt az a pont,...

Nálatok mi volt az a pont, amiért szóltatok a szomszédnak, hogy elég volt, mert annyira idegesített?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Türelmes embernek tartom magam, nem szoktam szólni sem házibuliért, se hajnali fűnyírásért, semmiért.


1 éve új szomszédok költöztek mellénk. Szerintem őserdőből jöttek, az anya folyamatosan üvölt vagy a kutyával vagy az 1 éves gyerekkel. Néha csukott ablakon keresztül hallom, ahogy torka szakadtából üvöltözik a kisgyerekkel.


Apuka kocsiját csak este látom, szerintem halálra dolgozza magát (biztos nem véletlenül). Van még 2 gyerekük, tiszta anyja mindkettő. A nagyobbik 15 éves lehet, az öccsével rendszeresen üvölt a kertben, obszcén szavakat használva, zeng a környék amikor kint vannak. A középső testvér kb 12 éves lehet, az néha magában énekel hangosan a kertben vagy a kutyával üvölt.


Ezekért még mindig nem szóltam, csak megállapítottam, hogy retardált az egész család.


Tegnap elszakadt a cérna, amikor az ablakom mellett a 15 éves fiú elkezdett torka szakadtából üvöltve b...szdmegolni az anyjával és beleszőtte a mondatba a nemi szervét is, plusz olyan decibellel üvöltötte az anyjának hogy kussoljon, hogy átszóltam nekik, hogy mindketten kussoljanak, mert rohądtul nem vagyok kíváncsi a c.gány stílusukra és öljék meg egymást kussban a házban.


Azóta nem is köszönnek, de nem érdekel. Nem vagyok az a feljelentgetős hülye besúgó szomszéd, de kezd nagyon elegem lenni belőlük. Mindennaposak ezek a veszekedések, amiket tényleg hallok csukott ablakon keresztül úgy, hogy jók a nyílászáróim.


Szóval:


1. Ti mit tennétek a helyemben? Már a másik mellettem lévő szomszéd is kérdezte, hogy ezek állatok-e, mert ő is hallja sokszor ezeket.

Semmi kedvem egy hosszadalmas jogi procedúrához, de már nagyon unom ezt az állandó vinnyogást.


2. Nektek vannak hülye szomszédaitok? Mivel akasztanak ki titeket?

Gondoltam ha olvasok hasonló sztorikat, legalább fel tudom fogni viccesebben a szituációt. :D


2020. ápr. 9. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem jogosan szóltál át. Nem tanyán laknak, ahol nincsenek szomszédok. Esetleg, ha legközelebb is lesz ilyen próbálj meg nyugodt hangnemben beszélni velük, ha felveszed az ő stílusukat nem leszel előrébb. Hátha, elgondolkodnak.

Mi társasházban élünk és erkélyszomszédaink vannak. Jó időben kint voltak a haverokkal esténként, nagy hangerővel ment a duma. Mivel a hálószobánk pont az erkélynél van, gyakran nem tudtunk aludni. Aztán párszor hangosabban becsuktam az ablakunkat.. szerencsére értettek a dologból, azóta mindig csitítja a haverokat a szomszéd magától☺️

2020. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem.

Csak annyit tudok mesélni, neked, hogy amíg még a panelban laktunk, volt egy bolond lakó, aki a fürdőben Edda dalokat kornyikált durván hamisan, és csak a klotyón ülve lehetett hallani, de ott kristálytisztán... :D

2020. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Mi vagyunk. Sajna a tesóm retardált és ha nincs meg valami dolga egyből üvőlt, de nem halkan, egész utca zeng, én csöndes ember vagyok, nem szólok neki, elvonulok, de ő akkor rombol, kiabál.


Azt gondolják biztos, hogy valami cigányság folyik, de nem, normális dolgozó szülők egyik nem normális gyereke csinálja a hangzavart. Sajnálom.

2020. ápr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%

Soha nem jutottam el erre a pontra.

Társasházban nőttem fel, nem a tyúkolban. Megszoktam, hogy hogy zajlik az élet egy ilyen helyen. Én nem leszek az intoleráns gennyedék szomszéd, az biztos

2020. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szomszédom szórta át egyszer a zöldhulladékát, mondtam neki hogy azonnal jöjjön át, takarítsa el és ha mégegyszer ilyet csinál akkor kitöröm a nyakát. Azóta rám sem mer nézni, de nem értem ha ennyire fosós akkor minek csinál ekkora butaságot.
2020. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta az elején, hogy esetleg megpróbálok velük normálisan beszélni, de aki olyan hülye hogy nem gondolja végig, hogy más is lakik körülötte...az nem értené meg, hogy mi a bajom.


Nálunk is szokott lenni a másik szomszédban házibuli ordibálással, hangos zenével. De max kéthavonta 1x, nyilván nem szólok érte, mert kibírom. Meg nálunk is szokott lenni, de szólunk előtte a másiknak, hogy ha zavarja a zaj, akkor telefonáljon nyugodtan. Nyilván nem fogok szólni és ők sem, mert nem rendszeres és akkor sem idegesítő.


A hulladék átdobálása sem normális. 🤔

Mondjuk az EDDA-sztorin legalább röhögtem egyet. :D a szemben lévő szomszéd fia jelentkezett a színművészetire és néha operát "énekel". Nekem a macskáim szoktak ilyen hangokat kiadni ha éhesek, szóval azon tudok nevetni. 😆

2020. ápr. 9. 11:24
 7/11 A kérdező kommentje:
3! De nálatok legalább a többség rendes és normális. Plusz, ha van valami agybaja egy embernek, akkor azzal a szomszédok is megértőbbek, toleránsabbak. Itt az egész család retardált. 🙄😑
2020. ápr. 9. 11:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Én életem során 11 helyen éltem már és mindenhol voltak hülye szomszédok. Ausztria, Németországban is.
2020. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nèmetorszàg eleg sok a tahó szomszèd.

2szer költöztünk màr szomszèdcsere miatt akik ugy eltek h zengett az egèsz lakásunk.

Érik egy ujabb költözes.

Alattunk lakohoz ideköltözött a nöje.Eddig nem volt nagy zaj.

De ez a csaj beteg.Gazdag pampilla aki leszar màsokat.

Ugy jar kel a lakasban mint egy elefant.Üvölt egesz nap.

Ablakot sem lehet nyitni.De 10 utan is a pof.ját hallgatjuk.

Csapkod dobálozik,üvölt szex közben.

Hiàba kéred szépen nem foglalkozik vele

Szolunk a föberlönknek csinaljon valamit,mert ezt nem lehet birni.

Aztàn meglàtjuk mi lesz

2020. ápr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, ez társasházakban hatványozottan igaz, ott ráadásul minden áthallatszik. Ha valaki lábujjhegyen jár, az is.


Eleve nem értem ezt az üvöltözést. Vagy retardált és komoly agybaja van az ilyennek vagy valami feltűnési viszketegség.


Épp kint volt előbb is a csávó és csak egyedül elkezdett ordítozni magában. Vagy a kutyával. Lehetne agyi defekt, de az egész család ilyen. :D

2020. ápr. 14. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!