Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Rendőr szomszéddal mit lehet...

Rendőr szomszéddal mit lehet kezdeni, ha a zárt közös folyosón dohányzik? Nem kellene pont neki példát mutatnia?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 07:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

A "rendör" szomszédot ugyanúgy fel lehet jelenteni, mint mindenki mást! Semmivel sem több, mint egy civil valaki, és semmivel sincs több joga sem.

MEllesleg ha valaki rednör, attól még nem vált szentté, hoyg "példát mutasson" másoknak, ö is ugyanolyan, mint te vagy bárki más.

2019. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Példát kell mutatni, ha tilos. Tilos??


Menjen le a ház elé, vagy mi a gond?

2019. márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Házirend tiltja-e? Ha nem, akkor ezt kell kezdeményezni.
2019. márc. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Udvariasan kell neki szólni először - és nem fenyegetve. Ha ez már megtörtént és hatástalan volt akkor lehet továbblépni.
2019. márc. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Hívjál rá rendőrt! - Utána már társasan tudnak körbe röhögni...
2019. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%
Az én rendőr szomszédom rendszeresen a teraszán füvezik és dohányzik amikor tudja, hogy a füst egyenesen a csecsemőnk szobájába száll. Nem akarom elmérgesíteni a viszonyt így inkább bezárom az ablakot. Kellemetlen, nekem is vaskosan megvan róla a véleményem de nem vagyok ez a feljelentem típus...
2019. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

ha szeretnéd az adott településen leélni az életed, esetleg még a gyermekedet is ott akarod felnevelni,akkor hagyd szépen békén azt a rendőrt. ő a nagyobb, az ő kezében van minden hasznos ismertség és ütőkártya, kerüld ki szépen.

persze ha te vagy az ítélőtábla feje, akkor nem, de akkor úgyis tisztában vagy vele hogy mit kezdhetsz vele.

2019. márc. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!