Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Rendőr szomszéddal mit lehet kezdeni, ha a zárt közös folyosón dohányzik? Nem kellene pont neki példát mutatnia?

Keress kérdéseket hasonló témákban: rendőr, dohányzás

márc. 16. 07:12  Privát üzenet  

A válaszok

A "rendör" szomszédot ugyanúgy fel lehet jelenteni, mint mindenki mást! Semmivel sem több, mint egy civil valaki, és semmivel sincs több joga sem.

MEllesleg ha valaki rednör, attól még nem vált szentté, hoyg "példát mutasson" másoknak, ö is ugyanolyan, mint te vagy bárki más.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont márc. 16. 07:23 Privát üzenet

Példát kell mutatni, ha tilos. Tilos??

Menjen le a ház elé, vagy mi a gond?

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont márc. 16. 07:23 Privát üzenet
Házirend tiltja-e? Ha nem, akkor ezt kell kezdeményezni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont márc. 16. 07:35 Privát üzenet
Udvariasan kell neki szólni először - és nem fenyegetve. Ha ez már megtörtént és hatástalan volt akkor lehet továbblépni.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont márc. 16. 08:28 Privát üzenet
Hívjál rá rendőrt! - Utána már társasan tudnak körbe röhögni...

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont márc. 16. 09:09 Privát üzenet
Az én rendőr szomszédom rendszeresen a teraszán füvezik és dohányzik amikor tudja, hogy a füst egyenesen a csecsemőnk szobájába száll. Nem akarom elmérgesíteni a viszonyt így inkább bezárom az ablakot. Kellemetlen, nekem is vaskosan megvan róla a véleményem de nem vagyok ez a feljelentem típus...

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont márc. 16. 10:12 Privát üzenet

ha szeretnéd az adott településen leélni az életed, esetleg még a gyermekedet is ott akarod felnevelni,akkor hagyd szépen békén azt a rendőrt. ő a nagyobb, az ő kezében van minden hasznos ismertség és ütőkártya, kerüld ki szépen.

persze ha te vagy az ítélőtábla feje, akkor nem, de akkor úgyis tisztában vagy vele hogy mit kezdhetsz vele.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont márc. 16. 11:54 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pécelen lakubnk családi házban és a szomszéd este gyakorol az akjkusztikus gitáron ami elég hangos és idegesítő, mert a hálóm pont a telekhatáron van és az ablak a kertjére lett...
Mit lehet kezdeni a feszt kérdezősködő szomszéddal?
Mit tehetek az alsó szomszéddal?
Összevitatkoztam a szomszéddal, nagyon felkapta a vizet. Mit lehet tenni?
Mit csinálnál az olyan szomszéddal, aki rád rázza a koszos lábtörlőit a felső szintről?
Mit lehet tenni egy ilyen szomszéddal?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!