Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nálatok mi volt az a pont,...

Nálatok mi volt az a pont, amiért szóltatok a szomszédnak, hogy elég volt, mert annyira idegesített?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Türelmes embernek tartom magam, nem szoktam szólni sem házibuliért, se hajnali fűnyírásért, semmiért.


1 éve új szomszédok költöztek mellénk. Szerintem őserdőből jöttek, az anya folyamatosan üvölt vagy a kutyával vagy az 1 éves gyerekkel. Néha csukott ablakon keresztül hallom, ahogy torka szakadtából üvöltözik a kisgyerekkel.


Apuka kocsiját csak este látom, szerintem halálra dolgozza magát (biztos nem véletlenül). Van még 2 gyerekük, tiszta anyja mindkettő. A nagyobbik 15 éves lehet, az öccsével rendszeresen üvölt a kertben, obszcén szavakat használva, zeng a környék amikor kint vannak. A középső testvér kb 12 éves lehet, az néha magában énekel hangosan a kertben vagy a kutyával üvölt.


Ezekért még mindig nem szóltam, csak megállapítottam, hogy retardált az egész család.


Tegnap elszakadt a cérna, amikor az ablakom mellett a 15 éves fiú elkezdett torka szakadtából üvöltve b...szdmegolni az anyjával és beleszőtte a mondatba a nemi szervét is, plusz olyan decibellel üvöltötte az anyjának hogy kussoljon, hogy átszóltam nekik, hogy mindketten kussoljanak, mert rohądtul nem vagyok kíváncsi a c.gány stílusukra és öljék meg egymást kussban a házban.


Azóta nem is köszönnek, de nem érdekel. Nem vagyok az a feljelentgetős hülye besúgó szomszéd, de kezd nagyon elegem lenni belőlük. Mindennaposak ezek a veszekedések, amiket tényleg hallok csukott ablakon keresztül úgy, hogy jók a nyílászáróim.


Szóval:


1. Ti mit tennétek a helyemben? Már a másik mellettem lévő szomszéd is kérdezte, hogy ezek állatok-e, mert ő is hallja sokszor ezeket.

Semmi kedvem egy hosszadalmas jogi procedúrához, de már nagyon unom ezt az állandó vinnyogást.


2. Nektek vannak hülye szomszédaitok? Mivel akasztanak ki titeket?

Gondoltam ha olvasok hasonló sztorikat, legalább fel tudom fogni viccesebben a szituációt. :D


2020. ápr. 9. 10:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

6 lakás van nàlunk,3 emelet

körbejártuk a szomszédokat ki mit hall.

Konkrétan mindenkinek tökéletes élete van,az alatta felette lakòk kulturàltan viselkednek.

Ugy ahogy mi is.Van 1 kakukktojàs pár akik képtelenek felfogni h az amit müvelnek mások egészségére káros.

Egyàltalàn nem tudok pihenni mert állandòan vagy elefánttrappolás,dübörgés vagy kopogàst kell hallgatni

ha nem akkor üvölt.Riheg röhög 10 utàn is

Tegnap 00:19 perckor arra ébredtem h valamelyik elefànt dübörgèssel bevágtatott a hálòba lehùzni a redönyt.👍

2 òrát forgolàsztam mert nem tudtam visszaaludni.Es 4:30 kor kelek minden nap.

Annyira hangosan élnek h álmunkbòl felriadunk rá.

Màr elfáradtam teljesen.Nem tudok kikapcsolni

már gyomoridegem van attòl h hazakell mennem es ezeket kell hallgatni

2020. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!