Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Recsegő, zavaró bútordarab...

Recsegő, zavaró bútordarab miatt lehet szólni a felsőszomszédnak?

Figyelt kérdés
Ez nem napközbe van, bár akkor is csak akkor annyira nem zavaró. A felettem lakó este 11-12kor áll neki ugrálni valami ágyon vagy fotelen vagy mittudomén min, közbe van hogy rohan egy kört, de nagyon idegesítő a hangja. Az előző albérlőnek, aki ott lakott, annak szóltam, az felfogta hogy zavaró, de ennek most valami brutál hangja van. Ilyen későn már lehet szólni ez miatt? Nem kukacoskodni akarok és nem vagyok kényes mindenre (otthon 3 kiscsaj ugrált évekig a fejem fölött), de már kezd elegem lenni ebből.

2020. ápr. 11. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne szólni. Az előzőnek is szoltatok es megertette. En nemcsak este 11-12 körüli ilyenekert szólnék, hanem általában bármikor... Hogy bocsika de ez nagyon zavaró.
2020. ápr. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9%
csináltass hangszigetelést a plafonra. nem lehet ilyen szinten beleszólni más ember magánéletébe. arról nem is beszélve, hogy ha este tizenegykor nyikorog az ágy, akkor nekem más jutna szembe, nem az, hogy ugrálnak rajta - és már csak ennél fogva is szemérmesen hallgatnék inkább arról, hogy áthallatszik...
2020. ápr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!