Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Neked milyenek a szomszédaid?...

Neked milyenek a szomszédaid? Jófejek, idegesítőek, zárkózottak, elviselhetetlenek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 10:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Csak 1-2 szomszéddal vagyunk köszönőviszonyban, a többit még látásból sem ismerem (kertváros). Kisebb bosszúságok adódnak néha, de azt el lehet viselni. Nekem így alapvetően megfelel.
2020. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Elég zárkózott mindenki. Általában jó fejek, egy van, aki elég idióta, de szerencsére csak ritkán üt ki rajta.
2020. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 emmafit válasza:
Koszonoviszonyban vagyunk, nem hangosak.
2020. ápr. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Budapesti lakásban lakunk. (Nem panel.) Ha találkozók valakivel a házban köszönök neki,de fogalmam nincsen arról hogy ki lakik ott. Ha szembe jönne velem valaki, nem tudnám megmondani, hogy a házban lakik-e vagy nem.

Egyetlen egy nőt ismerek, de őt túl jól. Alkoholista vénasszony, állandóan átjár balhézni, agresszív, stb. Egyszer nem voltam otthon csak a lakótársam, és átjött, benyúlt a rácson, kinyitotta az ajtónkat, rázta a rácsot, ki akarta tépni és üvöltött. Ilyeneket csinál. Őrület.

2020. ápr. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mindegyik szomszédnak köszönök, vissza is köszönnek. Nem tudom maguktól megtennék-e, de én vidékről jöttem Pest belvárosába, úgyhogy alapból egyből automatikusan köszöntem nekik :D

Nem dumálunk, egyszerűen elvagyunk. Volt alattunk egy kutyás, mindig simiztem az ebet, és közben beszélgettünk a gazdijával. Ők nemrég elköltöztek, és a bátyámat megkérdezték valamit vinne-e el a házukból. Szóval elég aranyosak voltak :) nekünk nem kellett semmi, de a szembe szomszédunknak igen, és megkérte a bátyámat, hogy segítsen nekik a bútorokat pakolni. Azóta minden hülyeséggel keresik őt :) Ahogy a mondás is tartja: Kisujjadat nyújtod, a karod sem elég.

Tegnap például este 9-kor kopogtak, hogy nincs-e egy plusz cigije a bátyámnak. Megveszi, csak egy egész doboz legyen, mert most jött rá, hogy a dohányból már nem 0-24-es. Egy másik tegnap délbe azért kereste, hogy ért-e a gáztűzhelyekhez... igaz csak be kellett gyújtani alul :)

Én egyébként nem keresem őket, ritkán voltam eddig itthon, és nemsokára költözöm. Nem tervezek épp ezért sem különösebben kapcsolatot kialakítani. Amúgy két éve élünk itt a bátyámmal.

2020. ápr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel köszönőviszonyban vagyok az utcában, néha pár szót is váltunk egymással. A közvetlen szomszédaim hülyék, egy négygyerekes család. Felváltva üvöltöznek egymással. Az apa az anyával, az anya a gyerekekkel, aztán a gyerekek egymással, az anya a kutyával, aztán az apával. Valaki mindig üvöltözik a másikkal. Természetesen a kertben, hogy mindenki hallja.
2020. ápr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Társasház, vannak jó fej szomszédok, és vannak, hááát... A közvetlen falszomszédaink egy négytagú társaság, mindenki szobát bérel, mint mi. Az egyik fickó állandóan kinn áll a nyitott lépcsőházban, és szívja a mariskát, ártalmatlan, de van valami kettyója, mert az egyik lakótárs mesélte, hogy a fickó ott guggolt a lift előtt letolt gatyával. :/


Meg a szembeházban van egy fickó, amelyik állandóan üvölt estefelé.

2020. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Panelban lakunk. Köszönésen kívül nagyon ritkán van beszélgetés közöttünk. Néha egy-egy szót váltunk és ennyi. Kedvesek, normális emberek. Nem is akarok innen elköltözni, pedig már kinőttük ezt a lakást. :D
2020. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Csendesek, leginkább zárkózottak, köszönőviszony van, más nem nagyon, nincs velük gond. Plusz van egy bőbeszédű, de nem hangos, kissé hibbant mama, teljesen rendben van ő is.
2020. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Egyik irányból: jó fej, néha összefutunk akkor kedves, egyébként nem nagyon látjuk egymást, rendőr és az én szemszögemből "összevissza" dolgozik, sokszor nincs otthon amikor én igen. Szoktunk váltani pár szót. Most a héten mondjuk pont nem annyira szeretem, mert jelenleg is láncfűrészes favágás van folyamatban nála, nekem meg széthasad a fejem, de ez van, szerintem hamar végez, nem szokott sokáig zajongani.

Másik irányból: Fárasztó... Egy amúgy aranyos jószándékú idős bácsi, de minden lében kanál és nagyothalló, tehát egész nap üvölt ő is, meg a párja is ha beszélgetnek. A rádió is maxon üvölt az udvaron. Meg a kutyája is üvölt folyamatosan. (Nyilván úgy kell a kutya a házhoz mint egy falat kenyér, de foglalkozni vele az már nagy fáradság lenne, unatkozik szerencsétlen állat, persze hogy ordít egész nap.) És minden nap próbálkozik hogy átjön valamiért, vagy ő hoz valamit, vagy csak úgy be akar ugrani mert unatkozik és azt hiszi hogy én is. :)))

Több szomszédunk nincs szerencsére.

2020. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!