Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Neked milyenek a szomszédaid?...

Neked milyenek a szomszédaid? Jófejek, idegesítőek, zárkózottak, elviselhetetlenek?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 10:45
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A folyóson mindenki nagyon zárkózott. Pl ha egyszerre nyitjuk ki az ajtót, akkor inkább becsukják és kijönnek, ha már tiszta a levegő. (járvány előtt is ez volt)

Alattunk egy alkoholista van, aki néha hangosan őrjöng, veri a csöveket és kiabál...

Felettünk új lakók vannak (albérlet), akik szeretik hangosan hallgatni a mulatós zenét + rendszeresen beáztatnak minket valahogy.

2020. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyiket sem ismerem igazán. Van, aki csak a lakásában él idős kora miatt, van, aki csak hálni jár haza, a többi meg olyan, mint a szellem: tudom, hogy létezik, de nem feltétlen láttam még őket.
2020. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Dorci1999 ***** válasza:
Nincs velük baj, soha nem volt konfliktus egyikkel sem. Csak köszönő viszonyban vagyunk, ritkán beszélük. Viszont van egy nálam kissé idősebb jófej srác, néha együtt elmegyünk sétálni meg beülni pizzázni, de most már egyre ritkábban mivel idén kezdtem az egyetemet egy másik városban.
2020. ápr. 24. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!