Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért lett divat ez az agyatla...

Miért lett divat ez az agyatlan csendháborításozás? Az emberek nem voltak eddig tisztában azzal, hogy ilyen egy társasház?

Figyelt kérdés

Nálunk is már második napja megy a hiszti emiatt. Valaki munkanapon 2 órát fúrt koradélután és az egyik vén qrva már rikácsolt, hogy csendháborítás és hogy ő ezt nem bírja.

Felettünk van egy kisgyerekes család, a mellettünk lakó habzó nyállal verte az ajtót náluk, hogy mit képzelnek a kölkök, hogy rohangálnak és nevetgélnek. Miközben mi alig hallottunk belőle valamit és teljesen vállalható volt a zajszint. Egyáltalán nem zavaró.


Komolyan nincs jobb dolguk embereknek, mint másokat azért jelentgetni meg lecseszni, mert nem ülnek csöndben a saját otthonukban, mint egy bábu?

Sok ilyen hisztit láttam már (laktam pár helyen) és sok feljelentést is ennek kapcsán. Soha, senki nem ért el semmit a hisztijével jogi úton. Sem kutyaugatás, sem fúrás, sem gyerekek, sem hangos TV, semmi miatt. Kiröhögték és legközelebb már ki sem jöttek. Mire jó ez a hiszti, minek járatják le magukat intoleráns emberek?

Nem kellett volna társasházban ingatlant venni és nem lenne gond. Itt élni ilyen. És akinek ez nem tetszik, mehet tanyára.


2020. ápr. 17. 14:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
10-es:Teljes mértékben igy gondolom én is!
2020. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!