Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nálatok is jellemző, hogy...

Nálatok is jellemző, hogy mindenki most dobja ki az ágyát, kanapéját?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag minden szeméttároló mellett van egy kidobott bútor már... Ez most mi? Otthon vannak, és most tűnik fel nekik, hogy milyen kényelmetlen? Vagy miért van ez? Máshol is ez van?
2020. ápr. 27. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismert fogalom a "tavaszi nagytakarítás", és sok önkormányzat ebben az időszakban szervezi a lomtalanítást is. Nem most tűnik fel, de most van egyrészt jó idő ahhoz, hogy a ház körül rendet lehessen rakni, másrészt most sokan kényszerednek otthon maradni, és van idejük ezzel is foglalkozni.
2020. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Errefelé nincs. Olvastam több helyen is, hogy a tavaszi esedékes lomtalanítás most elmarad, mivel gondolom a szemétszállítók hulladékkezelők is csökkentettben dolgotnak a járvány miatt . Tehát elvileg nemszabadna kidobni ilyesmit most. Szerintem azért van, mert a sok szerencsétlen rabszolga (mint én is) most érnek rá végre selejtezni, kiválogatni, kihordani az elavult vackokat. Meg persze jobban ráérnek lakást újítani, bútort venni is.
2020. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert pont ma lettem erre én is figyelmes. Mosógépek meg kanapé a kuka mellett.
2020. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahol van pénz, de munka nincs, úgy a szabadidő felújítással, bútorcserével történik, nálunk a családban festettek, burkoltak az elmúlt hetekben. Mikor ha nem most, ha meg visszamennek a vendéglátásba ott nem lesz idő, se kedv neki állni egy parketta vagy járólap cserének, még úgy is hogy az ember saját maga csinálja mert ért hozzá.
2020. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem látok ilyet, pedig Budapesten élek ami elég nagy város.
2020. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a szokásos lomtalanítás. Nincs ebben semmi meglepő. Évente 2-3x van ilyen.
2020. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!