Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bejár valaki az udvarra...

Bejár valaki az udvarra minden este szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már kb 5 vagy 6 napja a kutyám ugat éjszakánként, de eddig nem tudtam, hogy mit. Azt hittem, hogy egy macska vagy róka szokott bejárni turkálni a szemétben,de kb 20 perccel ezelőtt időben lementem és láttam, hogy kifelé néz az ablakon a kutyám. Ekkor még nem tudtam, hogy tényleg valaki bent volt a kertben,de kimentem dohányozni és mikor befelé jöttem akkor vettem észre, hogy eltűnt a kutyatáp.

(szerencsémre lusta voltam elmenni ma venni és csak pár pohár volt már az alján)



Ilyenkor érdemes lenne rendőrt hívni, vagy inkább holnap próbáljuk megnézni, hogy ki lehet az?



2020. máj. 10. 00:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
54%
Áss a réshez gödröt,és az aljára szúrj bele karókat.
2020. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nézd át, hogy mi tűnt még el, és tegyél feljelentést a rendőrségen. Rendőrt csak akkor hívj, ha megbizonyosodtál róla, hogy éppen bent van az udvaron. Lehetőleg ne ajánlgass neki segítséget, egy betörő sok mindenre képes.
2020. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!