Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyerek gyűlölő 40-es pár...

Gyerek gyűlölő 40-es pár minek költözött családi társasházba?

Figyelt kérdés

Ismerten családias környék, jómodú. Gondolom ők csak az exluzivitást meg a luxust nézték amikor lakást vettek. 4 lakásos társasház, 3 lakásban van 3-3-2 gyerek. Nekik nincs egy sem és nem is akarnak. Állandóan kiállnak a teraszra ordibálni a gyerekekkel ha az udvaron játszanak kultúráltan. A lakógyűlésen azt mondják hogy ez nem egy játszótér, nem arra van az udvar, hanem arra hogy nézzük, így vigyük el őket máshova. Másoknak most lett újszülött és írtak egy sms-t hogy nem lehetne-e csinálni valamit (!!!) a gyerekkel, mert ők nem tudnak aludni. A valóságban minimálisan hallható a kisgyerek, nem is sírós! Rendszeresen feljelentéssel meg gyámüggyel fenyegetnek mindenkit, mint valami 90 éves nyugdíjasok! Biztos kijön a gyámügy amiatt mert az egyikünk fia sírt a teraszon mert nem kapott dupla adag fagyit. Vagy egy újszülöttre csendháborítás miatt. Rendszeresen megjegyzéseket tesznek hogy ők mennyire utálják a gyerekeket. A vicces az egészben, hogy szerintem csak irigyek mert tudomásom szerint 20 éve meddő a nő. Biztos ezzel “vág vissza” a gyerekeseknek.

Minek költöztek ezek ide? Egy öregotthon nem lett volna jobb nekik? Oda lennének valóak. Ismertek ilyen embert? Mi a motivációja? Mazochista?


2020. máj. 15. 16:23
1 2
 1/14 anonim válasza:
41%
Elég baj az nekik, ha meddő. Ne taposd még te is őket.
2020. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ők fenyegetik és szídják a gyerekeinket! Alpári módon.
2020. máj. 15. 16:27
 3/14 anonim válasza:
47%
Nézd el nekik.
2020. máj. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Mi van??? Miért, szerinted csak gyerekkel lehet családi házba költözni, vagy mi? :D

Nehogy már te mondd meg, hol lakhatnak... Az ész megáll.

2020. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

"mert tudomásom szerint 20 éve meddő a nő"


Talán te vagy a nőgyógyásza?

Amúgy ha akartak volna, akkor fogadtak volna örökbe.

2020. máj. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Haaat nem tom, en ha nem szeretnem a gyerekeket biztos nem koltoznek egy olyan tarsashazba, ahol kapasbol van 8 darab... a gyerekek hangoskodnak, a picik sirnak, mindig van valami bajuk, es nyilvan az udvaron fognak jatszani. Nem fogja senki bent tartani oket, mert naccsadek ugy kivanjak. Ha ezt valaki nem birja, akkor minek koltozik oda? Igazabol legjobban magukkal csesztek ki, en a helyukben inkabb elkoltoznek, a csaladosok amugy is letszamfolenyben vannak.
2020. máj. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Olyanról hallottam már, hogy 40 évesen örökbefogadtak egy 1 éves gyereket és azóta is jól megvannak, megadnak neki mindent és azóta lassan már felnőtt lesz az a gyerek.

Ha a koruknál fogva nem is való a szomszédaidnak az öregek otthona (két szempillantás és mindenki 40 lesz mint ők, hamar elmegy az idő) hanem az igaz, hogy körülnézhettek volna, hogy hova költöznek, ha utólag nem szeretik a helyet. Biztos olcsó volt a lakás a hasonlókhoz képest. Ha megunják, akkor elköltöznek. Gondolom, hogy idősek között meg ők lennének azok, akik zavarnak.

2020. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Mindenki oda költözik, ahová akar, aztán meg megpróbál ott élni.

A kérdésed részben igencsak rosszindulatú - ahhoz semmi közöd, hogy meddö vagy sem, vagy hogy esetleg nem akart gyereket, az ilyen pletykaszint az, ami kifejezetten zavaró.

A helyükben nem költöztem volna hárm gyerekes család mellé negyediknek, ha idegesít a gyerekzaj, de ez az ö dolguk.

Másrészt hiába tesznek bárhol bejelentést, ennyi miatt nem lép senki semmit, legfeljebb kiröhögik öket, ha azt szeretnék, hogy egy csecsemöt "kapcsoljanak ki".

2020. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Társasházba nem csak gyerekes családok költözhetnek. De az ötlet nem is lenne rossz. PL:

- 1/A társasházba csak gyerekes családok költözhetnek. 1/ B társasházba csak gyereknélküli párok költözhetnek

- Reggel 6 órási repülőjáratra ami indul gyerek nem mehet.

délután 2 órási járatra csak gyerekes családoknak.

- Az étterembe csak este 6-ig lehet gyerekekkel menni, után nem--

etc..

Ha szerinted nem kellene oda költözni gyerekmentes párnak, akkor szerinted nyugodtan lehet a többi tervet is megvalósítani.

Soka nem szeretik a gyerekeket. Én szeretem, de nem szeretem a síró, hisztiző gyerekeket. Sajnos szinte mindenhol vannak.

2020. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Megtehették volna hogy máshova mennek ha csak balhézni tudnak! Ők vették utoljára a lakást, tudható volt ki a többi tulaj, találkoztunk is velük családostul.


Én vagyok a sz@r, én ne mondjam meg mit csinálnak. Persze ők ordíthatnak a gyerekeimmel, csak mert gyerekek, indítványokat adhatnak be a lakógyűlésre hogy “no kids” zóna legyen az egész udvar... ők ezt megtehetik! A nő saját maga buktatta le magát hogy meddő, mert egy újságcikkben szerepeltette magát, egy ismerős hívta fel rá a figyelmem.

2020. máj. 15. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!