Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Gyerek gyűlölő 40-es pár...

Gyerek gyűlölő 40-es pár minek költözött családi társasházba?

Figyelt kérdés

Ismerten családias környék, jómodú. Gondolom ők csak az exluzivitást meg a luxust nézték amikor lakást vettek. 4 lakásos társasház, 3 lakásban van 3-3-2 gyerek. Nekik nincs egy sem és nem is akarnak. Állandóan kiállnak a teraszra ordibálni a gyerekekkel ha az udvaron játszanak kultúráltan. A lakógyűlésen azt mondják hogy ez nem egy játszótér, nem arra van az udvar, hanem arra hogy nézzük, így vigyük el őket máshova. Másoknak most lett újszülött és írtak egy sms-t hogy nem lehetne-e csinálni valamit (!!!) a gyerekkel, mert ők nem tudnak aludni. A valóságban minimálisan hallható a kisgyerek, nem is sírós! Rendszeresen feljelentéssel meg gyámüggyel fenyegetnek mindenkit, mint valami 90 éves nyugdíjasok! Biztos kijön a gyámügy amiatt mert az egyikünk fia sírt a teraszon mert nem kapott dupla adag fagyit. Vagy egy újszülöttre csendháborítás miatt. Rendszeresen megjegyzéseket tesznek hogy ők mennyire utálják a gyerekeket. A vicces az egészben, hogy szerintem csak irigyek mert tudomásom szerint 20 éve meddő a nő. Biztos ezzel “vág vissza” a gyerekeseknek.

Minek költöztek ezek ide? Egy öregotthon nem lett volna jobb nekik? Oda lennének valóak. Ismertek ilyen embert? Mi a motivációja? Mazochista?


2020. máj. 15. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem, ők sem tehetik meg.

De ettől még neked sem lesz több jogod.

Simán hagyjátok békén egymást.

2020. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
37%

Mondjuk en vett ugy lakast, hogy pont utana haltak meg es koltoztek el lakok, es ket ev mulva egeszen mas garnitura lakott ott, tehat onmagaban nem jelent semmit, hogy veletlenul kik laknak ott. Jatszani szerintem sem a kozos udvaron kell, kiveve talan a rendkivuli allapotokat.

Ettol meg lehetnek rosszindulatuak, sot, betegesen rosszindulatuak, nem ketelkedem. Csak az erem masik oldalat is ismerem. Negy-hat oras ugralast, labdazast a lakasban.

2020. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan, én mint hófehér ember elköltöztem egy zömében beduin kannibálok által lakott Nógrád megyei faluba, aztán itt dühöngök reggeltől estig...gondoltam nem lesz olyan vészes, de mégse.

De legalább csendben, magamban fortyogok.

2020. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
39%
Emberek! Az alapprobléma, hogy odaköltöztek, de eszük ágában sincsen toleránsabbnak lenni a régebbi lakókkal szemben. Értem én, hogy őket minden zavar, de ne kelljen már pl. a kérdező családjának állandóan haptákba állni, mert a nagyságos ténsúrnak/ténsasszonynak el méltóztatott indulni a dilivonat! Bakker! Ha valami zavarja őket, legalább próbálnák meg megbeszélni a régebbi lakosokkal, kulturált hangnemben. Létezik olyan megoldás, hogy a kecske is jól lakjon, káposzta is megmaradjon. De ez a házaspár látszólag gyárilag képtelen kompromisszumot kötni. EZ a baj.
2020. máj. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!