Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csak nekem fura? Mi állhat...

Csak nekem fura? Mi állhat mögötte? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nemrég költözött a házunkba, fölénk egy fiatal pár albérletbe. Sokszor hallani, amit beszélgetnek (amúgy is elég hangosak, de a ház is olyan, hogy terjed a hang), és többször említették, hogy "miután az XY elutazott", "amikor az XY elutazott, akkortájt" stb. Aztán beszélgettem velük, a srác magától említette meg XY-t aki mint kiderült a csaj exe, és néhány hónappal ezelőtt (még a járvány előtt) külföldre ment dolgozni. Viszont amiket azóta hallottam "róla" (sajnos majdnem mindent hallani, főleg, mióta nyitva vannak az ablakok) nekem azok alapján úgy tűnik, hogy XY nem utazott sehová, hanem elhunyt.

Akkor viszont miért emlegetik következetesen így, hogy elutazott? Nekem az a gyanúm, hogy nem természetes halállal hunyt el, és valamit tudnak, amit nem kellene... Szerintetek? Csak én parázom túl?



2020. máj. 22. 00:06
1 2 3
 1/21 Thispain ***** válasza:
100%
Szerintem igazad lehet. Emellett az is lehet, hogy nem akarnak szembenézni azzal, hogy meghalt, így ezt azzal a metafórával helyettesítik, hogy elutazott.
2020. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezen a kettőn vaccilálok én is amúgy.
2020. máj. 22. 00:17
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod őket Facebookon megkeresni? Hátha valami régi bejegyzésben, képen feltűnik az ex. És akkor már kitudod deríteni tényleg mi van vele most... Érdekes amúgy nagyon.
2020. máj. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, nem rossz ötlet. Eddig nem jutott eszembe "kémkedni" utánuk, csak elég sok mindent hallottam így, véletlenül is.
2020. máj. 22. 00:21
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Miket hallottál amúgy amiből azt gondolod hogy elhunyt?
2020. máj. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Az úgy történt, hogy az elhalt rendszeresen bántalmazta élettársát. Emiatt a nő és újdonsült párja (akivel megcsalta az elhaltat) bosszút esküdött. Ketten követték el a gyilkosságot. Először egy tompa tárggyal hátulról leütötték, majd az áldozat saját autójának csomagtartójában a közeli erdőbe vitték. Itt az áldozat magához tért. Az élettárs szeretője ekkor számonkérte rajta a nőt ért sérelmeket, hangosan szidalmazta, majd legalább 5 alkalommal arcon ütötte az áldozatot. Ezután szexuális együttlétre kényszerítették a szerencsétlenül járt férfit. Mielőtt a behatolásra sor kerülhetett volna, az áldozat péniszét a férfi egy vadászkéssel levágta, mire az fájdalmában ordítani kezdett. Attól tartva, hogy a közeli falu lakói a kiabálást meghallhatják, a két tettes az autó csomagtartójában talált egy sima és egy csillagfejű csavarhúzóval az áldozat karján, mellkasán és nyakán ejtettek sérüléseket, aminek a hatására az áldozat újra eszméletet vesztette. Ezután a magukkal vitt ásóval kiásott gödörbe rejtették el a férfi testét. Az áldozat még valószínűleg élt, amikor a gyilkosok elhagyták a tett színhelyét. Ezután az újdonsült pár visszatért az elhalt lakására, ott magukhoz vettek 140.000 forint készpénzt, 4 liter alkoholos italt, kerti szerszámokat és az áldozat különlegesen dekorált gumicsizmáját is magukkal vitték. Másnap a gyilkos pár női tagja a rendőrségen jelentette volt élettársa eltűnését.
2020. máj. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5 Most így hirtelen nem emlékszem konkrétra, de mindig amikor hallottam egy-egy olyan mondatot, akkor gondoltam arra, hogy nem stimmel az "utazás"-hoz.

#6 Ezt magadtól írtad? Nagyon jó lett. :-D

2020. máj. 22. 00:54
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát, most már tudjuk mi történt. :D

Amúgy, így nehéz, hogy nem írsz konkrétumot, főleg, hogy arra miből következtetsz, hogy nem természetes halált halt. Mert ennyiből csak azt gondolnám, hogy nem szívesen mondják ki. Viszont ezekszerint vannak más jelek is, amik sötétebb dolgokra utalnak. Azért ha eszedbe jut majd írd le!

2020. máj. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvannak Facebookon, linkelhetnéd priviben, fb-s nyomozásokban elég jó vagyok :}
2020. máj. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
Huh mibe csöppentem, sorozat helyezett gyakori kérdéseket fogok olvasni ezentúl
2020. máj. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!