Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panzióban, hogyan történik a...

Panzióban, hogyan történik a takarítás?

Figyelt kérdés
Azt tudom, ha például kiveszek egy szobát egy napra akkor nem takarítanak, amíg ott vagyok. Azonban, ha valaki mondjuk huzamosabb időt tölt el, akkor ez, hogyan történik? Minden nap adott időben jönnek vagy bérlés ideje alatt esetleg nekem kell gondoskodni a tisztaságról?
2020. jún. 14. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Általában a szemetet minden nap ürítik, szobatakarítás 2-3 naponként van.
2020. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Atól függ, hogy hol vagy. Három lehetőség van:

- hotelben, ahol naponta takarítanak (ha nem kell, akkor kirakod hogy ne jöjjenek be)

- valami panzióban, vendégházban, ahol mindig az elmenő vendég után kitakarítanak és a következő tisztán kapja, de az ott tartózkodás alatt nincs takarítás és neked kell rendet tartani

- valami apartmanban, vagy airbnb-ben, ahol egyáltalán nincs takarítás és a vendégre van bízva hogy mosogasson el, takarítson ki


Olyat, hogy valahol 2-3 naponta legyen takarítás én még nem láttam sehol.

2020. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Kapsz ilyen kis táblát amit kiraksz a kilincsre h kérsz takarítást vagy sem, általában délelőtt takarítanak
2020. jún. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha egy napig vagy ott, akkor addig nem takarítanak. Kitakarítják mielőtt beköltözöl, és kitakarítják, miután elmész.


Ha mondjuk ott vagy három hetet, akkor arra azért számíts, hogy két-háromnaponta csekkolni fogják a szobát, kiviszik a szemetet, esetleg lecserélik az ágyneműt, kivéve, ha külön kéred, hogy ne.

2020. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A panziok nem tudom hogy mukodnek,en szallodaban takaritottam egy ideig.A hosszabb ideig marado vendegek szobajaban is minden nap letorolgettuk a mosdot,kadat es a wc-t,minden nap tiszta torolkozot adtunk,es harom nap utan tiszta agynemut huztunk,de nem porszivoztunk es egyeb takaritast sen vegeztunk.Ha valaki ugy kivanta,akkor be sem leptunk a szobajaba.
2020. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5ös igy igy!

Én is takaritottam hotelban,dolgoztam gyerek klinikán is.

Ott is minden nap mentünk.

2020. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, hotelben, luxus apartmanban takarítottam anno, helytől függő, de a lehtöbb helyen mindennap takarítanak, kiviszik a szemetet, máshol hetente kétszer, de akkor alaposan.
2020. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebből sajnos többet nem tudtam meg. Mindenki mond mindenfélét. Esetleg valaki, akinek van tapasztalta is ezen a téren? Mondjuk az is lehet mindenhol eltérő lehet ez.
2020. jún. 14. 16:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg abban a panzióban.

Mert mindenhol más,függ attól is milyen alapos a takaritószemélyzet

Vagy ha van honlapjuk nézd meg a véleményeket,ott kiderül van e panasz a tisztasàgra

2020. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!