Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csinálnál a szomszédoddal,...

Mit csinálnál a szomszédoddal, ha majdnem két éve minden áldott nap folyamatosan fúrna, kalapálna, hegesztene?(Társasház)

Figyelt kérdés
Csak akkor nem csinálja, ha alszik.(Kicsi az alvásigénye.)

2020. jún. 15. 17:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

Ja, jo, altalaban utalni szoktak az emberek.


De a komoly zene is eleg idegesito tud lenni sokak szamara.


De egyebkent talan korbejarhatnal a hazban, vegigkerdezni, hogy kinek mi a velemenye. Ha tobben megjelentek az ajtajanal akkor talan visszavesz egy kicsit.


De ugy menj oda, hogy mar tudod, hogy jogi uton mit tehetsz/tehettek ez ellen, ha netalantan meg neki allna feljebb.


A telefonszamat tudod amugy?

Egy idegen szamrol fel kellene hivni ejszakankent. :)

2020. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
De mi a lópikulát csinál, már majdnem két éve????:((
2020. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Igazából el se lehet nagyon érni. Rakott egy rácsot a folyosórészére, és csengőt nem. Nehogy valaki véletlenül becsöngessen.(Mondjuk úgyse hallaná a kalapálásától🙄.) Viszont felszerelt egy kamerát is, szóval természetesen nem jön ki, ha felmegyek.
2020. jún. 15. 19:46
 14/19 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon jó kérdés, hogy mit csinál🤷 Már többen agyalunk a megfejtésen. Összesen nincs ennyi fal egy lakásban, főleg, hogy már kihordott egy csomó sittet. Elképzelésem sincs, mit csinálhat.
2020. jún. 15. 19:49
 15/19 anonim ***** válasza:
78%
Birtokvédelmi eljárást kell indítani a jegyzőnél
2020. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
72%

sztem az ilyen emberekkel semmit nem lehet csinálni, mert nem normálisak.

jobb helyzetben vagyok, mint te, mert kertesben lakunk. 3-4 éve a szomszéd költözött egy 35 év körüli pár.

A nővel nincs semmi gond, a srác viszont szinte minden du fúr, csiszol az udvaron. Hogy mit, azt ne kérdezd. tudtommal nem maszekol, nem készül el soha semmi, néha láttam, hogy levág pár faágat, és azt farigcsálja heten át. Van, hogy este 8 kor nyáron, illetve volt, h fél 9kor füvet nyírt.


eleinte a szüleim és én szüleim is gondoltunk rá, h beszélünk vele, de amióta láttam a facebookját, letettem róla, ugyanis nem 100as a csávó, nem lenne értelme: angolul és magyarul is állandóan kiposztolja, h ő nem átlagos és jobb, mint az átlag :D késekkel, fegyverekkel pózol stb.

Viszonylag alacsony és max 70 kg, de ha laposra vered az ilyet, csak még hülyébb lesz.

2020. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nálam is így van. A nővel nincs gond, de a pasi... Folyamatosan megy a műsor.

Viszont jó hírt kaptam. Az a pletyka, amit már többen megerősítettek, hogy hamarosan elköltöznek!😀 Még csak halkan merek örülni, de ha bejön, akkor pezsgőt bontok! Mindenkinek drukkolok, hogy ne az ő szomszédjába menjen, mert ez egy rémálom!

2020. jún. 18. 17:11
 18/19 anonim ***** válasza:

Mi lett végül? Egyébként jegyző az önkorminál pl.

Magánlaksértés vagy valami ilyesmi.

nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Elköltözött. Aztán, aki megvette a lakást, felújítatta.🤣 Újra azt hallgattam. A felújítás után nem költözött be senki.

Majd eladták és az új vevő újra felújítatta🤣 Akkor már eléggé kivoltam és elkaptam a munkásokat, ha már úgyis folyton itt vannak nézzenek már át hozzám is, mert volt egy-két apróság, amiért alapból szakember ki se jön. Egy át is jött, meg is csinálta töredék áron, nagyon rendes volt. El se akart fogadni pénzt, de persze, azt nem hagytam.

Végül ők se költöztek be, ők is eladták. Aztán az új lakók végre beköltöztek és csak egy-két apróságot csináltak. Az már meg se kottyant a több éves kalapálás után. Azóta csönd van.

Most én tervezek felújítást 🤣 Azt a munkást akarom felkérni, akit az ismeretlen szomszédtól szereztem 😁

nov. 15. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!