Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Cigányok köszöntek rám a...

Cigányok köszöntek rám a városban és jöttek utánam vigyorogva. Szerintetek mit akartak tőlem? Szóljak már most a rendőrségnek? Egyszer fordult elő eddig.

Figyelt kérdés

A városban sétáltam és meglátott egy cigány a társával. Elkezdtek köszöngetni, hogy "szia, sziaa", aztán jöttek utánam. Amikor hátranéztem, csak vigyorogtak. Eléggé koszosak voltak, én meg attól tartottam, hogy balhézni akarnak, ezért elővettem egy 'eszközt', amivel megvédhetem magam (nem kést), ha támadni akarnának. Ezután már letértek egy mellékutcába, befejezték a követésemet. Visszafelé ugyanazon a helyen, amikor mentem haza, velem sétált szembe az egyik, én pedig inkább átmentem az út másik oldalára a legközelebbi zebrán. Néztek akkor is, de már nem szóltak semmit, és ők nem jöttek át a zebrán, befejezték a követésemet.

Szerintetek mit akartak tőlem? Van félnivalóm? Nő vagyok, azok ketten meg "férfiak". Nem akarok elbújni, és kitérőt tenni, ha dolgom van azon a környéken. Nem is tudnék másfelé menni, a mellékutcák pedig keskenyek és kihaltak.



2020. júl. 2. 19:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Amelyik egyedül jön-megy és szépen mosolyog és megkérdezi, hogy vagy, stb. stb. látszólag aranyosan, kedvesek... én sem bízom bennük, igyekszek olyan helyre eljutni, ahol nagyobb a tömeg. Számomra is riasztóak.
2020. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Molesztálni és/vagy kirabolni.
2020. júl. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Tetszettél nekik, ezért felesleges rendőrt hívni. Felejtsd el, valószínűleg soha nem látod őket többet.
2020. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
És mit tegyek, ha újra látni fogom ott őket? Gyakran járok arra. Nincs kerülőút.
2020. júl. 2. 19:15
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Hívd a rendőrséget ha továbbra is követnek.
2020. júl. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha követ és zaklat akkor gondolkodas nélkül hívd a rendőrséget.
2020. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Van félnivalód. Menj teljesen másik útvonalon, mert már kilesték mikor merre jársz.
2020. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha éppen követnek és veszélyben érzed magad, akkor hívhatod a rendőrséget, de utólag értelmetlen lenne. Mit mondasz nekik? Nem sértettek törvényt, de még szabályt se, nem tudnának mit kezdeni ezzel a rendőrök.
2020. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy tetszettél nekik és meg akarnak erőszakolni a végén

Ha többször is követnek, akkor szólj a rendőrségnek

Vegyél paprika sprayt és fújd le őket ha megtámadnak aztán spuri egyből ahogy rés nyilik a bekeritésen

A támadókat vágd erősen orrba ököllel vagy rúgd őket tökön teljes erőből ha nincs más mód, de első legyen a menekülés a bekeritésből való kitörés után

Mert több cigánnyal nem tudsz megküzdeni meg egyébként is férfiak szóval erősebbek nálad

Ha menekülsz mindig azonnal dobd le a magassarkút ha az van rajtad és fuss mezitláb, végig hangosan kiabálj segitségért az utcán

Olyan helyek felé fuss ahol van közlekedés,főleg főutcák és főutak felé soha ne a kis kihalt sötét utcák felé menekülj mert ha ott beérnek senki nem fog tudni meglátni meghallani vagy segiteni akárhogy is kiabálsz

2020. júl. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

támadhatsz még puszta kézzel szemgolyóra az bizony elég kellemetlen ha megnyomják erősen, állba vághatod ököllel erősen vagy gyomorszájon vágod ököllel vagy rúgod lábbal az is egyből KO ha jól találod el

De tudsz harapni is végső esetben

2020. júl. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!