Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi történik akkor, ha kihívom...

Mi történik akkor, ha kihívom a rendőrt az étteremre de pont abbahagyják a zajongást?

Figyelt kérdés
Nemrég beköltözött a tömbbe egy étterem, este 11-ig (P-Szo-n 12-ig) vannak nyitva, és ezután még 2 órán keresztül csörömpölnek, sokszor bömböl a zene. Már többször jeleztük nekik a problémát, nem csak én, a többi lakó is, az üzletvezetőnek is és a területi képviselőnek is, de nem változik semmi. A lakóközösséggel arra gondoltunk, hogy kihívjuk rájuk a rendőröket mostantól, minden éjjel ha kell. Azonban néha megesik az, hogy ordít a zene fél 1-ig pl, aztán maguktól kikapcsolják. Ilyenkor mi van? Mi történik, ha kihívom a rendőröket és síri csendben vannak? A rendőr engem csesz le, nekem kell kifizetnem a kiszállási díjat (úgy hallottam, hogy van ilyen).

2020. júl. 14. 19:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*ezek mellett
2020. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy megoldja hogy be tudjon menni. Felhivja a diszpecser őket vagy gondolom van módszerük hogy észre vegyék őket.
2020. júl. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!