Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik a legmeredekebb szomszé...

Melyik a legmeredekebb szomszédos sztoritok? Nekem szerencsére nincs bajom velük, de meglepődve veszem észre, hogy ez sok helyen egyáltalán nem így van.

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 07:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Öngyilkossàgok.

Egy sràc (23 é)tele engedte gàzzal a panelt es felrobbant az egész, en kèt hàzsorral lakom arrébb es a robbanastol majdnem betörtek az en ablakaim is.

Meguszta valahogy(a konyhaban volt) es büntetöügy lett belöle màsok veszélyeztetése miatt.


Aztàn alattam egy bàcsi.

A mellettem levö bacsi meselte hogy részeg volt az illetö, es elkeserédében kiugrott az ablakon(2.emeletröl)es most korhàzban van.

2020. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
*Habar ez nem olyan amikre gondoltal, de nekem legmeredekebb szomszedos sztorik.
2020. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a mellettünk levö szomszèd nö a mélygarázsban az autòjában bujkált,a pàrja részegen verte a motorháztetöt.

Orditott nekünk h hivjunk rendört,igy is tettünk.

A felettünk levönél is szokott balhé lenni,egyszer vasàrnap orditozásra keltünk elöször azt hittem a gyerekekkel kiabál valaki,de aztàn nem

maradt abba,rájöttünk hogy a felsö szomszédok

Akkor màr ököllel ütötte a csávò a falat,valamit összetörött,orditott a csaj vissza de siros hangon,aztàn egyszer hatalmas dübörgèsek,hang semmi.

Olyan volt mintha neki ment volna a csávo a csajnak mintha verekedés lenne

Kihivtuk a rendöröket de a csaj persze védte a pàrját

Megmondom öszintén döbbenten hallgattuk,napokig sokk hatàsa alatt voltam.

Egyébként semmi olyan extra nem volt.Nem balhéztunk mi össze senkivel

2020. júl. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még gyerek voltam és falun laktunk, az egyik szomszéd feljelentett azért, mert a házunk tetejéről lecsúszó hó az ő telkére potyogott.


A másik szomszédnak egy nagyon régi parasztház volt, ő pedig kivezette a kerítést mellé a szennyvizet, de úgy, hogy a fele átfolyt hozzánk...

2020. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.Mikor odaköltöztünk abba a házba mellettünk egy idös néni lakott.Sose láttuk egyébként.Pàr hònapja voltunk ott mikor kiderült hogy meghalt a lakàsban,azt nem tudom hogyan szerintem idös volt

De akkor azért vérfagyasztò volt szàmomra h egy halott néni feküdt a fal tuloldalàn

2020. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

A panel életben rengeteg ilyen vagy hasonló volt amit a többiek már meséltek. Nagyon régen egy külföldről "hazamenekült" jóember részegen belekötött a 60 éves apámba, kiabált vele, lökdöste. Aztán ezért kapott párat ott a lépcsőházban. Volt, hogy a felettem lakó "fehércigány" kötött belém, oda már kellett a gázspray is. Aztán miután édesapám rákban elhunyt, a postás hozott valami levelet neki, de nagy betűkkel ráírta kerszten hogy "MEGHALT". Akkor mondtam neki, hogy talán elhunyt nem? Akkor valamit bunkót szólt és végig pofoztam a folyosón a fülbevalójával meg a szedett szemöldökével együtt.

Volt nem köszönő közvetlen szomszéd, volt öregezős bepróbálkozó, meg midnenféle szar alak. Ezért is jöttem el onnan. Hányinger.

Újpalota lakótelep.

2020. júl. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jah,de a legnagyobb! :D A parkolóban valaki öngyilkos lett kb 20 éve. Mire kiértek a rendőrök eltűnt a kezéből a fegyver. :D

Szintén 15.ker.

2020. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Még mielött megszülettem a szomszéd megvàdolta a szüleimet h ök lopjàk a kukoricájukat.Apukàm persze megvédte magát h nem ök voltak de akkora balhét csapott a bàcsi h a fejszét is a kezébe vette.

Mikor kicsi voltam egy utcával odébb àllitolag egy bacsi egy bicskàt dobott egy nö hátába és állitolag az volt a szerencse h a melltarto fémkapcsàba ment igy nem lett baj belöle.

Mikor gyerekek voltunk messziröl elkerültünk a házat nagyon féltünk a bácsitòl.Bàr nem is mutatkozott sokat.

A mi csalàdi házunk mellett kellett felmenni a mezökre,igy mi néha láttuk,mindig kaszával a hátán ment arrafele igy mi gyerekként csak kaszásnak hivtuk.

Nekünk volt egy tacskonk aki nem volt goromba,de egyszer pont ment ki valaki a kapun a kutya meg kirohant és majdnem elkapta a lábàt mert pont akkor sétált el a kerités mellett.Szemeim elött láttam h leveszi a kaszát a hátáròl és fèlbe vágja a kutyát.

Nem tudom a sztoribol mi igaz egyebkent rola,anyukam is ugy hallotta

Mikor idösebb lettem kicsit sajnáltam mert senki sem kereste a társasàgát.


Egyszer pedig a játszòtéren hintázott a hugom,kb 10-11 éves volt odament egy fiu 12-13 éves volt,a hugom nem adta oda azt a hintát ezért a kisfiu kirángatta és labon közt rugta a hugomat.Sirva jött haza nagyon megviselte

Apukàm lement és elbeszélgetett a kisfiuval,nem kell durvára gondolni.

Màsnap az apja megjelent nálunk full részegen kèssel a kezében.

Az volt a szerencse h anyukám otthon volt,emlékszem közèjük àllt és sirva könyörgött percekig a férfinak h menjen el

2020. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Földszinten laktam. Nyugisan vagyok a legbelső szobában egyszer csak hatalmas robajjal bevágódik a bejárati ajtó. Emberke /egy jól megtermett férfi/ elterülve az előszobában. Rohanok, arcát nem látom, fennhangon kérdezem: ki magaaaaa?. Mire megfordul és azt mondja, MIÉRT NINCS BEZÁRVA AZ AJTÓ?! A harmadikról volt az ürge és kissé ittas. Az eset után már zártam a bejárati ajtót.
2020. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megvettem a lakást egyből felújítással kezdtem, ajtócsere volt az első lépés. Nagy zaj és kosz volt egész nap, de nem voltam ott. Mikor végeztek a munkások akkor átvettem a munkát és feltakarítottam a lépcsőházat. A szomszéd tisztaságmániás néninek gondolom nem volt elég jó a dolog (még a lépcsőházat is porszívózza a szinten), szétszórt egy csomó törmeléket, majd ment a közös képviselőhöz sírni. Engem kezdtek el b/sztatni. Persze új emberként a szavam mit sem ért. Feltakarítottam újra. Bekopogtam, persze tagadott mindent, hogy ők otthon sem voltak. Adtam neki névjegykártyát, hogy direkt engem hívjon ha valamelyik munkással gondja van. Soha többet nem volt egy szava sem.
2020. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!