Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik a legmeredekebb szomszé...

Melyik a legmeredekebb szomszédos sztoritok? Nekem szerencsére nincs bajom velük, de meglepődve veszem észre, hogy ez sok helyen egyáltalán nem így van.

Figyelt kérdés

2020. júl. 15. 07:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk társasházban történt,hogy egyik este 10kor elkezdte verni a szomszéd az ajtónkat és ordibálni,hogy na mivan h*lye gyerek,félsz mi? Valami macskát ideszoktatott és szólt a tulaj,hogy ne csinálja és azt hitte mi köptük be..pedig nem :D Ugyan ez a szomszéd az ajtónkhoz vágott egy hamutálat mert,hogy nem ürítjük ki soha a közös erkélyen..nem dohányzunk és sose járunk ki az erkélyre :D Gyakori volt náluk,hogy éjjel fél 2kor meg hajnal 5kor a pasi nekiállt verni a nőt és csapkodni a bejárati ajtót,annyi panasz érkezett rájuk a hangoskodás meg a gyanúsítgatások miatt,hogy a tulaj kitette őket.
2020. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

Amikor a lányom megszületett tömbházban laktunk. (Ennek 10 éve, soha többé ilyen helyre!!!)

Imádott a hordozóban aludni.

Alattunk lévő hölgy panaszkodott, hogy kopogást hall. Nem tudtam, hogy mit. De kiderült. Egy földszinti lakásban lévő hölgy tudta, hogy Vivi így szeret aludni. Egyszer "elkapott" az alattunk lévő nő, ne zörögjek már, mert nem tudnak pihenni. Ok, utána a padlószőnyegen hintáztattam, nem volt jó. Egyszer lement a párom, hallgassuk már meg akkor kedves Marika, ön mit hall. Na, a nagy semmit. A válasz az volt, hogy kössem ki a gyereket (???? 3 hónapos volt) hogy ne zajongjon. 😂😂😂

Tudni kell, sem a gyermekei soha nem látogatták, a 4 unokájából 1-et látott, azt is csak egyszer.

Végtelenül rosszindulatú hölgy volt, na de ez van.

Régen nem lakunk már társasházban, kertes házban meg ugye nincs annyi (esetleges) zavaró tényező.

Engem ugyan semmi soha nem zavart, de látod, volt akit pusztán az, hogy született egy gyermek, valamit ki kellett találnia.

Ugyanez a nő cirkuszolt a babakocsi miatt, mert lent hagytam, még a kulcsot megkerestem, hogy a tárolóba betegyem a kocsit. Áhhh, ennek igaz több mint 10 éve, de azért bennem maradt.

2020. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az előző otthonunkban voltak durva dolgok. Itt még nem ismerem a ház dolgait annyira, de szerintem itt is van. :D


Az előző lakásunkban a kettővel ezelőtti oldalsó szomszéd felakasztotta magát. A felettünk lakó az őfelette lakóval hadilábon állt, folyamatosan marták egymást. Aztán a felettünk lakó volt, hogy "véletlenül" úgy lerúgta a lépcsőn a lépcsőházban, hogy agyrázkódást kapott meg a karja is eltört, utána volt, hogy az utcán sétált szerencsétlen, ez meg leöntötte vízzel ablakpucolás után... Pár lakással arrébb az egyik ki lett adva és egy nagyon agresszív pár lakta. Folyamatosan verték egymást, volt, hogy a függőfolyosó korlátján tolta majdnem át egyik a másikat egy késsel fenyegetve, de gyakran volt vércsöppös, vércsíkos tőlül a függőfolyosó.

A felettünk lakót amúgy azért gyűlölték, mert ő volt a közös képviselő és nem volt mindig korrekt az anyagiakkal. Mellé persze még neki állt feljebb. Egyszer az egyik elégedetlen lakó telerakta bizalmas papírokkal a lépcsőházat és a postaládákat, lefújta a kamerákat fekete festékkel, úgy próbálta lejáratni.


Méghogy az első kerület nívós környék... :'D

2020. júl. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Húha, komoly sztorik. :O Nekem "csak" akkora mázlim volt, hogy a felettem lakók minden egyes nap este 10 után zongoráztak, mikor szóvá tettük, rászoktak a furulyázásra, így immáron 2 éve Beethoven Örömódáját hallgathatom fél órán keresztül.

A másik a mellettünk lakók, akiknél a nő 4 órában dolgozik, így minden nap ráér porszívózni, bár, hogy mit az rejtély. A kedves férje meg minden egyes héten 3 x reggel 7-től este 10-ig képes fúrni, meg barkácsolni, ami igencsak áthallatszik. Sokat agyaltam, hogy 3 éven át mégis mit lehet építeni. :D

Meg régen a szomszédos házban lakott egy balhés pár, ahol folyton illuminált állapotban volt a férfi és úgy kiabáltak, meg sírt szegény nő, mintha ölnék, bárki hallhatta az udvarról, mivel mindig nyitva volt az ablak. Egyszer jött tűzoltó is, hogy kimentsék a nőt, mert elvileg magára zárta a hálószobát, mivel a férfi késsel rátámadt.

2020. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Tubarózsa ***** válasza:
100%
Kertes házban éltem, Bp mellett. Szomszédnak van hátul egy kisháza, rendszeresen kiadta albiba. Lakott ott egy család, anya apa 2gyerek. A lány (16+) nem tudni miért, de az akkori párját konyhakéssel hátba szúrta.... srác belehalt. Azt gondolom mondanom se kell, hogy azonnal repültek onan...
2020. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem csak süket, tolakodó szomszéd van, aki fennhangon hallgatja a rádiót, illetve folyton talizni akar velem (unatkozó, eltartott nő).
2020. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
3 éve vettem egy kisvárosi téglalakást egy férfitől, aki régebben egyezséget kötött a város internet-szolgáltatójával, hogy az ő lakásában lehessen a város internet-adója.(mert a zárószinten volt a lakás jó magasan). Amikor megvettem a lakást, jeleztem, hogy nem akarom, hogy a lakásomban legyen az egész város hálózati rendszere. Csak nem akarták leszerelni, én meg mindig kihúzkodtam, így az egész városban elment a net. Ha bedugtam visszajött. Sokat szórakoztam vele, aztán feltették végül a padlásra. :D
2021. dec. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy 5000 fős falusias kisvárosban lakok, így elképzelhető az ottani lakótelep közössége... A lépcsőházamtól 30m-re van egy garázssor, és ott felfogják fémhordókba az esővizet. Pár nyugdíjas onnan hordja a vizet leborítani a vécét, mert a víz sokba kerül. Ümm!! :D
2021. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!