Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezekután még tennétek szivessé...

Ezekután még tennétek szivességet a szomszéd néninek?

Figyelt kérdés
Minden héten kiviszem a szemetesét a főútra, mert fáj a lába, télen mindig elsöpröm a havat a háza elől, és havonta 1-2 alkalommal beviszem a városba, mikor nekem is arra van dolgom. Nem nagy dolgok, de mindezért még egy darab tojással, vagy paradicsommal sem kínált meg. Igazából nem is vártam el, szívesen segítettem, mert idős és özvegy. Nemrég megharagudtam rá, mert anyámnak pletykál rólam a hátam mögött. Történt ugyanis, hogy az elmúlt napokban a sok esőzés miatt, hirtelen megnőtt a gaz az udvaromon, és valami miatt elhanyogoltam a fűnyírást. Ezt azonnal elpanaszolta anyámnak, hogy én milyen lusta vagyok, mert már térdig ér a gyom a portámon (erős túlzás), és nem teszek ellene semmit. Egyáltalán mi köze hozzá, hogy az én udvaron hogyan néz ki?!

2020. júl. 27. 04:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
Utolsónak igaza van.
2020. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy segítenék! Sőt, elmennék jól beolvasni neki, hogy szégyelje magát. Segítséget elfogadja, meg se köszöni, de pletykálkodni tud!

Utána én biztos még csak nem is köszönnéj neki. Fuj nagyon utálom az ilyeneket!

2020. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
98%

Azt ne várhatod, hogy paradicsomot, tojást adjon, de ha a hátad mögött lustának nevezd, akkor joggal vagy rá mérges.

Szerintem szüntesd be ezt a nagy szíveskedést. Ezután oldja meg magának ezeket a dolgokat, aztán kész.

2020. júl. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy segítenék neki ezek után.
2020. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én se segítenék neki, de ha olyan személyiség vagy, meg olyan a szitu ,akkor meg is mondhatod neki, hogy miért nem segítesz neki.
2022. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!