Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek az én agyammal...

Szerintetek az én agyammal van valami baj?

Figyelt kérdés
Vilàg életemben csalàdi hàzban éltem. Mióta van egy új pàrom vele panelban lakunk és egyszerűen megbolondulok màr úgy érzem. Otthonról dolgozok,mert könyvelő vagyok. El szoktunk menni sétàlni,de akkor is úgy érzem megfulladok a panelok közt. Így inkàbb a csalàdi hàzas részekre szoktunk menni vagy mezőkre. Panelok közt úgy érzem megfulladok,néha màr a szìvem is szúr. Nyom a mellkasom. Szerintetek ez pszichés? Borzasztó érzés,ha belegondolok,hogy még 8 emelet van felettem. Mennyi ember,mennyi élet,mennyi bútor. Az is zavar,hogy nem làtom az eget,csak a panelok sokasàgàt. Költözni nem tudunk,mert hitel van még a lakàson. Màr 3 éve itt lakunk,de minden nap egy kínszenvedés ,mert nagyon zajos is és rohadtul idegesít,hogy hallom a többi embert.
2020. júl. 28. 15:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Így van, igazad van, sajnos sokakban semmi empátia nincsen.

Én is vigyázok, hogy ne zörögjek semmivel sem hangosan, még így is, hogy csak felettem laknak.

Mondjuk az ilyen nemtörődöm lakók megérdemelnék, hogy a saját fegyverüket ellenük fordítsuk, és mi is így zörögjünk, zajongjunk, aztán ha ők is jönnének reklamálni, akkor még mi lennénk rajta felháborodva.

Áhh de én se vagyok ilyen, inkább azon vagyok, hogy olyan helyre költözzek majd, ahol a szomszédaim inkább idősebbek, vagy legalábbis lehetőleg ne legyenek kisgyerekes lakók a szomszédok.

2020. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nàlunk egyszer az előfordult hogy sógoromék àtjöttek a pici babàval,igaz vasárnap 9 óra volt(messzebb laknak azért érkeztek olyan korán) szegényem nagyon sirt.

Másnap finoman szóltak miatta,ilyen kertelve de leesett a tantusz.Gondolom a gyereksirásra keltek.

Sokszor úgy van h mással nem törödnek,de ha őket zavarják meg ugyanúgy felháborodnak.

Agusztusban ismét jönnek a pici màr mászik is,gondolom ahogy padlón fog mászni le fog hallatszódni,de ha felmernek jönni szólni ràjuk vàgom az ajtót.

De nagyon eltértünk a kérdéstöl🙂

Kédező,tanácsolni csak azt tudom hogy minél előbb ahogy tehetitek lépjetek onnan.Ràmehet a kapcsolatotokra.Hidd el én tudom.Remélem a párod megérti hogy zavar.

2020. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hű én is így voltam meg vagyok is neha, pedig itt élek panelban már 2 éve. Régen kb nem tudtam meglenni a psnelokban, még a pánik is rámjött amikor barátoknál, rokonoknál voltunk, pláne mondjuk a 7.en.

Féltem nagyon ide költözni, Kellett egy fél év mire úgy megszoktam, hogy ne jöjjön rám a pánik, meg a hülye gondolatok. 😁 Most is néha még érzem ezt a feszültséget, de akkor gyors terelem a gondolataim, csinálok valamit. 😁

2020. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha otthonrol dolgozol,akkor egy kis csaladi hszat kellett volna venni Ujpesten. Az is olyasmi,mint a kertvaros vagy a 18 ker vagy 16 ker.
2020. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!