Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nógrád, BAZ, Heves megye:...

Nógrád, BAZ, Heves megye: élhető közeg lehet fiataloknak? Vannak még olyan települések, nagyobb összefüggő területek melyekben nincsenek romák?

Figyelt kérdés
Mindig az volt a vágyam, hogy hegyek között lakjak, festői tájon, viszont Magyarországon pont ezen területek problémásak. Elsősorban ott lakókat kérdeznék, hogy mennyire gáz a helyzet? A munka része nem érdekes, mert távmunkát keresek. Vannak még összefüggő területek, ahol nincsenek nagy számban a romák? A Wikipédián kerestem kis falvakat ezen területekről, legtöbb helyen 1-3% cigányt írt, a legmagasabb, amit találtam az 11%. Szerintem ez nem fedheti a valóságot, ennél jóval többnek kell lennie.
2020. aug. 1. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Parád,Mátrafüred is jó hely.
2020. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Eger is elfertőződött, mióta a helyi fehérek nem rendszabályozzák őket, pedig ott néztem én is házat. :(
2020. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egerben is ugyan az van mint máshol,ha a magyar ember "megrendszabályozza "a cigányokat a rendőr a magyart vegzálja,meg jönnek rögtön a jogvédők...Azért ne felejtsük el h ez régen nem így volt egerben sem(ui:régen Eger skinhead központ volt...)
2020. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

13.-nak.


Bizony, régen rend volt, és fehérség. Mára meg...pedig nagyon korrekt, szép város volt.

2020. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező miért nem a Bakonyba és Veszprém megyébe költözöl? Vagy esetleg Kőszeg és az Alpokalja?Vagy Sopron? Ezek elég cigánymentes helyek sok heggyel.
2020. aug. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ilyen helyet már nem találsz, már gyakorlatilag az egész ország fertőzött ezekkel a sz.u.ty.k.o.k.k.a.l!
2020. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%
Akár hiszed, akár nem Borsodban vannak békés települések. Én imádok itt élni, gyönyörűek a hegyek, és semmi pénzért nem költöznék újra a retkes, lapos, szar, putri Alföldre. Laktam ott félévig, és csak rosszat tapasztaltam, elég is volt.
2020. aug. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!