Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Zavarna egy szobatárs/lakótárs...

Zavarna egy szobatárs/lakótárs, aki csak aludni jár haza?

Figyelt kérdés
A lakótársamat zavarja, hogy minden hétvégén hazamegyek, azt mondja, untakozik egyedül.
2020. aug. 8. 13:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mert?
2020. aug. 27. 07:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszett az embereknek ez az életmódom, mintha bármi közük is lenne hozzá. 💁
2020. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Engem is ki akart túrni lakótárs, mert ő a barátnőjét akarta betenni.
2020. aug. 27. 15:22
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
De komolyan, egy olyan helyen, ahol van három szoba, és annyit találkozol a két lakótársaddal, hogy max a konyhában, meg a mosdóból látod kijönni, és köszönésen kívül semmit nem beszélsz egyikkel sem, és lényegében annyit hall, hogy jössz/mész a szobából, ott mégis kinek ki köze van ahhoz, hogy te hány napot nem alszol az albérletben, meg hányat igen? Ha nem az éjszaka közepén jössz, nagy zajt csapva, akkor szerintem senkinek semmi köze ehhez. De ők úgy érezték nekik van közük hozzá, és elkezdtek hazudozni a főbérlőnek, és így kitúrtak. Lány vagyok, ők is azok voltak, és lányként mondom azt, hogy szerintem ilyen nem történt volna meg, ha a másik két lakótársam fiú, valószínűleg ők nem lettek volna elfoglalva olyan baromságokkal, hogy én mit csinálok, meg mikor járok haza.
2020. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!