Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszéd gyereke sír és emiatt nem tudok tőle aludni, mert áthallatszik? (A füldugó nem opció, mert akkor nem hallom az ébresztőt és elkések)

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 22:03
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
33%
Keszits hangfelvetelt, gyujts alairasokat a hazban, irj nevtelen feljelenteseket, hivd ki a katasztrofavedelmet, posztolj kozossegi oldalakra, szervezz polgari engedetlensegi mozgalmat es vegul indulj a 2020-as valasztason.
2020. aug. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
34%

Ablak becsuk. Mindenhol.

Fuldugo.

Rezgos karora ebresztes.

2020. aug. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
32%
Még az elején azt hittem valamennyire normális vagy kérdező, de mikor így írsz a gyerekről, hogy nyamvadt, meg szaros, ez már gáz. Ha te nem is akarsz gyereket, nem muszáj így beszélni máséról, mert te nem tudsz aludni. Annak a gyereknek kb ezer meg egy féle baja lehet, ami miatt sír. Ezek között olyan is lehet, ami pár órás, egy napos fájdalom és ma este már nyugodtan csicsikálhatsz. Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor a szülők vannak kétségbeesve leginkább, hogy mégis mitől ordít folyamatosan és miért nem nyugszik meg, szóval ha ez vígasztal, nekik szarabb éjszakájuk volt.
2020. aug. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
78%

Meg lehet érteni a kérdezőt, azért megdöbbentő némely válaszoló cinizmusa...

De hát sajnos másfajta, keményebb zajok is előfordulnak társasházakban, meg családi házakban is, sajnos teljesen zajmentes élet nincs. Kit mi zavar jobban, vagy kevésbé, egyénfüggő. Meg egy nagy adag szerencse kérdése, kik élnek közvetlen környezetedben.

2020. aug. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%
Füldugóban alszom 10 éve!Még sose aludtam el...
2020. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

"Arról nem is beszélve, hogy ilyenkor a szülők vannak kétségbeesve leginkább, hogy mégis mitől ordít folyamatosan és miért nem nyugszik meg, szóval ha ez vígasztal, nekik szarabb éjszakájuk volt."

Nem, nem vigasztal, képzeld el! Attól, mert ők nem tudnak dögleni a gyerek miatt, attól miért kellene nekem felkelni a gyereksírásra? Ők vállalták egyébként, nem én.


"Füldugóban alszom 10 éve!Még sose aludtam el..."

Tapsold meg magad akkor.

2020. aug. 11. 11:12
 27/41 anonim ***** válasza:
52%

Imádom, hogy a sok gyerekimádó lepontoz. :)


Nem tudom, ők mit szólnának, ha egész éjjel nem bírnának aludni tőle.

2020. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
62%

"Szerinted az anyukának jó ,hogy sír???"

Anyukának volt beleszólása abba, hogy bömböljön-e egy gyerek egész éjjel mellette.

A kérdezőnek nem a saját döntése.


Kérdező, én sajnállak. Nálunk is nemsokára születik gyerek a szomszédban, már előre depressziós vagyok. :((

Én is a füldugót ajánlom, a rezgős ébresztőt és az önfegyelmet (hogy ne aludj vissza miután kinyomtad).

Sajnos mást nem igazán lehet tenni. :(

2020. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos a tàrsasházak ilyenek

Nekem volt siro gyerek szomszédom 3 évig

de visszasirom a gyereket...

Valahogy tudtam hogy nem direkt csinálja,gyerek

de jelenleg felnott nem normalis szomszedom van aki uvolt egesz nap,ejjel is,hangosan nyög a nő,es amikor szolsz még ő vágja rád az ajtót.

Szivesen cserélnék veled😄Én az ilyen leszarom embereket nem birom elviselni

egy gyerek más,idegesito szar de nem direkt akar idegesiteni sem az anyuka sem a baba.

Nem csak te,más szomszéd se alszik.

Ha ennyire nehezen viseled szerintem keress másik lakást

mert ez sajnos 2-3 évig menni fog.

2020. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Szerinted én nem tudom, hogy nem direkt csinálja? És az, hogy más szomszéd se alszik, attól még nem leszek kipihentebb. Miért nekem kellene elköltöznöm, amikor így is alig találtam lakást a környéken? Ennyi erővel akkor mindenki költözzön el, és maradjon ott a kis szaaros meg a szülei az egész tömbbe.
2020. aug. 11. 18:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!