Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérlet, szomszédból MINDEN...

Albérlet, szomszédból MINDEN EGYES szó áthallatszik, reggelig pofáznak, képtelen vagyok pihenni tőlük. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szólni értelmetlen, mert nem csinálnak semmi zavarót, csak a puszta létezésük minden necce úgy áthallatszik mintha egy és ugyanabban a lakásban élnénk. Lehetetlen pihenni a reggelig tartó pofázásai miatt.

2018. szept. 19. 00:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Költözz el vagy hamgszigeteld a falat.Ez van.
2018. szept. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Költözz el vagy hangszigeteld a falat.Ez van.
2018. szept. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem alszol füldugóval?!
2018. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Hát túl vékonyak a falak, akkor csak hangszigeteles. Ha nem övültenek, akkor ők semmi rosszat nem kővetnek el.


Hangszigeteles, füldugó, költözés.

2018. szept. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Minden nap ez megy? Vagy csak alkalmanként? Ők ketten vannak egy szobában?
2018. szept. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ketten, és igen minden nap
2018. szept. 19. 07:26
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Én bárhol laktam ugyanez ment, valahogy mindig kifogom az olyan deviáns állatokat akik képtelenek emberi módon létezni. Változó kinél mi működik, volt akinél elég volt szólni időnként, volt akinél csak a füldugó és volt akinél nekiálltam Battlefieldezni max hangerőn hajnalig.


Vagy volt olyan szomszéd, aki konkrétan dübörögve járt. Mintha direkt verné a lábát a padlóhoz, remegett bele a ház. Olyankor nekiálltam én is a falon dübörögni 1 órán keresztül az ő ritmusában, idővel érdekes módon elmúltak a hangok...

2018. szept. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Jelen esetben nem a szomszédok az állatok (bocs az állatoktól), hanem azok, akik tervezték a házat. Kötelezném őket arra, hogy életük végéig ilyenben lakjanak.

Hangszigetelés (bérbeadóval beszéld meg) vagy költözés.

2018. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Tulajjal esetleg beszéld meg a hangszigetelést. Mellesleg én is beköltöztetném az ilyen épületek tervezőit ilyen lakásokba. Nekem az alattam lakó szeret éjjel hangosan tévézni, de tegnap konkrétan úgy hallottam, mint hogyha nálam lett volna bekapcsolva a készülék. Elkezdtem ugrálókötelezni, ez hatott. Beszélni nem lehet vele, gondnoknak hiába lett szólva.
2018. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg hangszigetelés lesz, költözés most nem opció, addig is füldugó. Köszönöm a válaszokat
2018. szept. 19. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!