Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni, ha a szomszéd...

Mit lehet tenni, ha a szomszéd gyereke sír és emiatt nem tudok tőle aludni, mert áthallatszik? (A füldugó nem opció, mert akkor nem hallom az ébresztőt és elkések)

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 22:03
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
15%

Akkor fogadd el h oda koltoztel!

Miert is gyerekesek koltozzenek el?Sokkal macerásabb mint egy gyerek nélkulinek koltozni nemde?

Ez van,fogadd el...

Fejre is állhatsz akkor is sirni fog a gyerek,rendor semmit sem tud csinálni...

A gyereksiras nem számit csendháboritásnak

Vagy megszokod vagy megszöksz

Nem csak te vagy ilyen helyzetben.

En egyszer megszoktem,feleslegesen mert kifogtam megint idiota szomszédokat akiktol nem tudok aludni evek óta.Füldugoban alszom

évek óta,néha olyan ideges vagyok h robbani tudnák amikor éjjel arra riadok h üvöltenek nyitott ablaknál vagy d.gnak nyitott ablaknál.

Sokszor olyan erősen bedugom a fülem hogy reggel fáj.

De ez van,vagy megint koltozok vagy megszokom.Nem tehetek semmit

még ilyen degeneráltakat is el kell viselnem.

Es amikor szolok,szépen...még jobban csinálják.

Elegem van nekem is az ilyen eletből de vagy veszek egy házat vagy elfogadom h igy kell élnem,ez máshogy nem megy.

Probalj meg átmenni szépen szólni.Es probald meg kibirni,elhiszem h nagyon rossz nekem is volt gyerekes szomszédom,de valahogy el kell engedni a dolgot

2020. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%
Hanem kit???? A szülök legalább annyira nem tehetnek arról, hogy sír a gyerek, mint a kicsi maga!
2020. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Akkor is kussoltassák el! Nehogy már egy nyamvadt gyerek miatt ne aludjon már vagy 10 ember!
2020. aug. 12. 08:20
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Van valami ötleted a hiszti helyett, HOGYAN lehet egy babát elhallgattatni????? (EGY módszer van, de azért több éves börtön jár!)
2020. aug. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
48%

#38

Őszintén szólva én azt nem értem, minek kell egyáltalán boldog-boldogtalannak baba... mintha a kipusztulás szélén állna a fajunk. :D

2020. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
20%

39-es: ezt a kérdést tedd fel a szüleidnek, hogy miért vállaltak téged! Ha zavar, hogy létezel, tehetsz ellene.

Másrészt ha mától kezdve senki nem válallna babát, mert "még nem áll a kipusztulás szélén" a fajunk, hidd el, 50 év múlva már ott lennénk!

Meg honann tudod, milyen körülmények közt vannak a kérdezö szomszédai? Nem feltétlen boldog-boldogtalan kategória, aki gyereket vállal.

Emellett minden embernek jogában áll eldönteni, hogy akar-e gyereket vagy sem.

2020. aug. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
61%

#40

Ahh, a szokásos demagógia. :D

Ha Má TéGeD mEgSzŰtEk AkKó SzErEsD a GyErEkEkEt Me MuSzÁj. :DDDDDDDD

Miért lenne baj, ha 50 év múlva kevesebben lennénk?

Nem értem, hogy jönnek ide a körülmények, nem erről beszéltem.

Ja, joguk van. Mások meg kenjék a fülük mögé a nyugodt élethez való jogukat.

2020. aug. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
19%

50 év múlva NEM kevesebben lennénk, hanem eltekitve a nyugdíjasoktól, senki nem élne!

Akik eddig megszülettek, azok mind 50 fölöttiek lennének, nem lenne, aki dolgozik, termel, egyszerüen megszünne az egész ország (vagy a világ - attól függöen, mennyire akarnád kiterjeszteni a "ne legyen gyerek, mert sokan vagyunk" ötletet) társadalma!

2020. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
56%

#38

Még mindig nem értem, hogy ez miért lenne olyan óriási probléma.

Amúgy se igaz, mert a bolygó túlnépesedik, ne hidd hogy fognak hagyni rajta üres foltokat.... :D

2020. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
41%

Uristen, a kerdezo egy szoval sem emlitette hogy gyerekgyulolo lenne. Komolyan mi ez a fszsag, hogy egyetlen egy rossz szot sem lehet mondani egy gyerekre? Engem pont nem erdekel, hogy megszultek engem, kertem en ezt? Az en dontesem volt, hogy megszulessek? Akkor mirol is beszelunk? Miert is kotelessegem elviselni szo nelkul, ha nem tudok aludni a gyereksiras miatt? Nekunk is volt mar bulizos, drogos, orditozos szomszedunk is, de egyik sem volt rosszabb a gyerekes szomszedainknal. Nem birom elviselni a gyerekzsivalyt, de ettol meg nem utalok minden gyereket a vilagon szemely szerint, csak ugy altalanossagban nem szeretem oket es fel is vallalom. Nem kivanom a letezesuk megszuneset sem, mielott valaki mar onjelolt birokent gyerekgyulolo gyilkos hajlamnak allitana be szokas szerint. Nehogymar aludni sem tud, udvariassagbol nem is szol emiatt es akkor meg ki se idegeskedhesse magat es mondhasson par csunya szot. Istenem.

Kerdezo, en atszolnek a helyedben ha ugy erzed szukseges, normalisan persze. Ha kell, tobbszor is. Ha nincs valtozas, akkor pedig marad a tobbi megoldas, amit javasoltak sajnos.

2020. aug. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!