Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik ilyen? Meg lehetne...

Létezik ilyen? Meg lehetne ezt oldani?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondoltam, lakhatnék-e 2 helyen.

Mondjuk volna két lakásom, mindegyik életvitelszerűen be lenne rendezve, és mikor az egyikben, mikor a másikban vagyok.

Meg lehetne ezt oldani?



2020. aug. 12. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Meg de minek? Így sehol nem fogod otthon érezni igazán magad. Otthona csak egy van az embernek, ahová haza vágyik.
2020. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, miért ne lehetne, ez csak pénz kérdése.
2020. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Az egyiket meg kell jelölni állandó lakcímnek, ott gyakorlatilag naponta-kétnaponta meg kell jelenned akár postai küldemény, akár hatóságok keresnek. A másik lehet az u.n. ideiglenes lakcím.

De minek 2 lakást fenntartani, amikor a mai világban még 1-et is éppen elég. Vagy olyan sokat keresel, hogy ez nem okoz gondot?

2020. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miert ne lehetne? Ha van penzed ra...

Felesegem nagyszulei is igy eltek, telen panel, nyaron kertes haz.

2020. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne. Egy évig éltem így.
2020. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Én 4 évig életem így, semmi gond vele. lehet persze. Hülyeség hogy a bejelentett lakcímeden pár naponta meg kell jelenni hátha keresnek. :D
2020. aug. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ember él nyáron a nyaralójában.

Én is.

2020. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze meg lehet, csak nehéz mindig arra gondolni, hogy fúú, most pont ezt venném fel, de az a másik lakásban maradt. Vagy fúú de jól jönne most egy konyhai berendezés, ami itt éppen nincs, csak a másik lakásban. Avagy bakker elfogyott a tusfürdő, pedig amoda pont most vettem, stb. Szóval ilyen kényelmi szempontból nem annyira jó.
2020. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

3-as h.ülyeséget ír, dehogy kell megjelenni az állandó lakcímen... Engem 10 éve nem keresett ott senki 😃

A levelezési címem is az ideiglenes...

2020. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

6-osnak! Nem kell megjelenni két-három naponta, de célszerű a postaládát átnézni, esetleg postai értesítő, vagy számlák, befizetési csekkek, akármilyen értesítések lehetnek.

Ezért kár volt lepontozni, de ha úgy gondoljátok, hogy felesleges akár hónapokon keresztül tájára sem menni az üres lakásnak, akkor ne csodálkozzatok, ha feltörve és kirámolva találjátok a lakást. Ugyanis (mifelénk) már azt nézik a betörők, hol nem ürítik rendszeresen a postaládát, mert oda nyugodtan bemehetnek akár fényes nappal is!

Csak ennyit a "hülyeség pár naponta elmenni" véleményre!

2020. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!