Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket este hány óráig nem...

Titeket este hány óráig nem zavar a fűnyírás hétköznap?

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 19:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
jó arc vagy, hogy megkérdezed, sokan szarnak bele
2020. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem fontos az időtartam is, gyorsan csináld ne fél óránál tovább.
2020. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Társasházban lakom, vékony falakkal, ha a fűnyírás lenne a legnagyobb zaj hálát adnék a jóistennek (pedig keltem már reggel fél 7kor arra, hogy az önkormányzat kertésze épp a golfkocsi méretű beleülős fűnyíróval vágja az ablakomtól 1 méterre a füvet.... még mindig kellemesebb volt, mint éjjel kettőkor a szomszéd tüc-tüc zenéje olyan hangerőn, hogy a konyhaszekrényben összekocogtak a csészék... hárman hívtuk a rendőrséget ki aznap)
2020. aug. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%

Én is társasházban lakom 5 családival körbevéve,az alsók lakóknak van udvaruk ugyh rendszeres a fünyirás😀

Söt tudod mit figyeltem meg😃Férjemmel mindig mondjuk nah valaki elkezdi,aznap meg 3an fuvetnyirnak,masnap a maradek😀

Valaki elkezdi,aztán mindenkinek eszébe jut huh tenyleg jó lenne lenyirni a fuvet ugyh ilyenkor 2 napig mennek a funyirok.

De sosem zavart,engem is sokkal jobban zavar ha hangoskodnak.

A funyiras szerintem nem gáz és nem tart órákig.

2020. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#17: Igen felènk is így van :) Pont tegnap volt, hogy szemben nyírták, mire vègzett vele, kezdte a mellettünk lakó.
2020. aug. 15. 18:17
 16/23 anonim ***** válasza:
34%
Született nagyvárosiként semmikor sem zavarnak a zajok.
2020. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%

Inkább most már csak 19 óráig - legfeljebb 19 óra 30 percig - engedélyezném - mivel 20 óra felé elkezdődik a sötétedés. Közeledik apránként az ősz.


Sötétedéskor pedig automatikus kezd bekapcsolni a melatonin (alvás) hormon. Őszi-téli időszakban megfigyelhető a SÖTÉTEBB ÉGBOLT/KEVÉS NAPFÉNY MIATT a melankolikus hangulat nagyobb valószínűséggel történő terjedése.


Engem inkább csak január közepe táján szokott egy kicsit zavarni, hogy "már sok a télből", jöhetne egy kevéske napfény. A karácsonyi/szilveszteri időszak valamelyest enyhíteni szokott a magányérzetemen...

2020. aug. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
#20 én is hajlamos vagyok erre, szedj D vitamint, az segít. (most a "közeledik apránként az ősz" mondat kicsit letört...)
2020. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, de szerintem ez nem tartozik a fűnyírás témához. Írj új kérdést ezzel aztán ott lehet folytatni!
2020. aug. 17. 07:02
 20/23 Hozé don Padrafos ***** válasza:
100%
A fűnyírás nem, a repülők sem, a vonatok sem. A gyerekvisítás és csatahörgés sokkal jobban zavar. A szomszédban 3 gyerekes CSOK-os család van, és nekik bármit szólunk, támadásnak veszik, megfenyegetnek. A nemzetünket fenttartókra rosszat mondani ugyanis hazaárulás, és ebben a tudatban élnek. A kedvükért még a törvényt is átírják, a magántulajdon sem szent, ha róluk van szó, csak szüljenek minél többet! Az állam védi őket. Ők pedig nem nevelik a gyerekeket, mert megtehetik!
2020. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!