Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kazincbarcikán mi van, hogy...

Kazincbarcikán mi van, hogy olyan sok gazdag ember lakik ott?

Figyelt kérdés
Olyan sok szép, új ház van ott, nagyok is. Némelyiket még a Rózsadombon is megirigyelnék. Miért van arrafelé olyan sok vagyonos ember? Tudtommal az egyik legszegényebb régióban van.

2020. aug. 21. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Bűnözés...
2020. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
BVK.
2020. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem olyan szegény régió az.

Csak sok a léhűtő és azok rontják az átlagot.

2020. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Egyrészt ott van a BorsodChem. Másrészt rengetegen vállalnak más városban (pl. Miskolc, Budapest) munkát, sőt, vannak, akik külföldön dolgoznak, vagy dolgoztak a járvány előtt.


Én a közelben lakom, ezeket látom a fő megélhetési forrásoknak.

2020. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó hely, szeretem. Tényleg vannak szép házak, de nem mindenhol, nagy részt panelek vannak. Ja, és már nem BVK, hanem nagyon régen BorsodChem, ami kínaiaké, és az ember szemét kiszúrjàk éhbérrel, hacsak nem vagy igen jó pozícióban. Azért Lambót meg ilyeneket nem láttam még, csak Miskolcon, szóval olyan nagyon gazdag emberek nincsenek. Egyébként a város évről évre kihaltabb, egyre kevesebben vannak, nagyon sokan dolgoznak kint külföldön (rokonaim is mind), na nekik telik így nagy házra, luxusra, mert Barcikàn meló sajnos nem nagyon van. Van a Tesco, meg az önki, mindkét helyre protekcióval lehet bekerülni. A város nagy része, aki nem külföldön dolgozik az a Bosch-ban van Miskolcon. Sajnos hajléktalanból is van bőven.
2020. aug. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!