Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha én házibulit tartok nappal,...

Ha én házibulit tartok nappal, és hangosan szól a zene, karaoke, akkor feljelenthetnek csendháborítás miatt,?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 22:47
1 2
 11/19 anonim válasza:
47%
Rendelj neki egy táncoslányt, aki egy órát táncolna a zenére, amit tőled hall, hidd el nem lesz baja :)
2020. aug. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a körülötted lakókat zavarná e őket!


Itt az is baj, ha levegőt veszek.

2020. aug. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ő az egyetlen szomszéd, de úgy hogy van köztünk egy üres ház. A többiek 100 m-re laknak. Igaz, van egy művész lélek aki 500 méterről is átjött szólni amikor füv
2020. aug. 26. 18:35
 14/19 A kérdező kommentje:
et nyírtam.
2020. aug. 26. 18:36
 15/19 anonim ***** válasza:
Minimum írd ki a kapura, hogy szorri, de buli van. És ha négiscsak szólnak, miből tart halkabbra venni a mjuzikot?
2020. aug. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kussoljak azért mert neki olyan kedve van? Vegyen füldugót, vagy csukja be az ablakot!
2020. aug. 26. 21:54
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert csak a kussolás és a dübörögtetve bömböltetés létezik?

Olyan nincs, hogy oké, szól a zene, kiírod, hogy buli van, netán szólsz neki, s ha mégis zavaró, lejjebb veszed a hangerőt?

Kicsit egóból adj le, vedd észre hogy vannak szomszédaid, akikhez illik alkalmazkodni. Nekik is (tudják, hogy buli lesz, mert te szóltál), és neked is (attól, mert te szóltál, még nem lehetsz nagyon zavaró). Ellenben lehet, hogy az önérzetedből egy rendőrjárőr fog kicsit lefaragni.


Ezt nem én mondom, hanem jogszabályok, önkormányzati rendeletek, kormányrendeletek.

2020. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Itt nem bömböltetésről van szó. Nekik az a lényeg hogy semmit ne halljanak belőle.
2020. aug. 27. 11:12
 19/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg? Kiírod, kész, nem kell csendben ücsörögni, de elemi erővel se kell üvölteni. Ha normálisan megy a jókedvhez a muzsika, kiírtad, hogy buli van, akkor tehet egy szívességet
2020. aug. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!