Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan találjak megfelelő...

Hogyan találjak megfelelő lakótársat?

Figyelt kérdés

Most leszek másodéves egyetemista Pesten. Tavaly is albérletben voltam, de egy végtelenül rosszindulatú, negatív embert fogtam ki magam mellé. Már épp elhatároztam, hogy nem bírom vele tovább és váltok, amikor a koronavírus miatt így is-úgy is fel kellett mondanom az albit és haza kellett jönnöm.

Most ősz közeledtével újra keresgélhetek, de nem tudom, hogyan kerüljem ezúttal ezt el..

Nincs egy ismerősöm/barátom sem Pesten, akivel esetleg közösen kivehetnénk egy helyet.

Így meg nem tudom, hogyan érhetném, hogy ne legyen az egész teljes lutri.



2020. aug. 24. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Keress az évfolyamcsoportban, hátha valakinek nincs még hol lakni
2020. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Ha lány vagy, akkor esetleg érdekelne engem a dolog. :)
2020. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül minden egyes órám online lesz megtartva..Nem megyek még vissza Pestre. Amúgy üresen áll egy halom albérlet, nagyon sok jó ajánlatot kaptam. Tartson is így ki, amíg valóban fölmegyek :D
2020. szept. 2. 14:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, esetleg tudnál küldeni pár linket a jó ajánlatokról üzenetben, ha nem nagy kérés? Én továbbra is albérlet után nézelődök, nem is igazán a suli miatt, hanem szeretnék kevesebb időt tölteni otthon a szüleimmel, habár nekem a gyakorlatok meg lesznek tartva személyesen, meg munka miatt is jó lenne.

Amúgy a 2-es választ is én írtam, és most veszem csak észre, hogy milyen félreérthető, mert nem írtam, hogy én is lány vagyok...

2020. szept. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!