Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jó ötlet,ha beszélek egy lány...

Jó ötlet,ha beszélek egy lány ismerősömmel,hogy hagy költözzek hozzájuk?Mármint hozzá és az élettársához?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerôsöm.Fiatalon lett anyuka,22 évesen már van egy kisgyereke.Nem a szüleivel lakik,külön lakásban,egy fiúval,mondhatni hogy élettársak.Arra gondoltam beszélnék a lánnyal hogy hagy költözzek hozzájuk.Én egyedül élek,de nem érzem így jól magam,hiányzik a társaság.Az élettársát,a fiút amúgy nem ismerem,ezért is beszélnék a lánnyal.Persze külön szobában lennénk,konyha, fürdőszoba közös lenne,de vigyáznék a tisztaságra,és dolgozom,beszállnék a rezsibe is.Vagy ez nem jó ötlet?Ha bele is mennének,zavarnám őket?

2020. aug. 25. 21:06
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
A srác helyében nagyon ideges lennék, azért ez pofátlanság ne haragudj. Van hol laknod, ismerkedjél te is, ez nem megoldás. F
2020. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Srác vagy??? Most látom, ember nem trollkodsz??? Hallod nem gondolod komolyan?? Felsirok:D
2020. aug. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Pasi vagy? Pláne.


Nagyon élvezném, ha egy - számomra - vadidegen beköltözne hozzám és a páromhoz, pláne miatta.

2020. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

10


És?

2020. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
#6 nem hirdethetem meg a lakást,mert nem az enyém.Én is csak bérlő vagyok.Azért jutott eszembe hogy odaköltöznék hozzájuk,mert egy pozitív,vidám párról van szó.Jó hatással lennének rám.De az is igaz,hogy valahol én magam is szánalmasnak tartom ezt az ötletet.
2020. aug. 25. 21:28
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedj, hogy a barátja nem fog orrba vágni, amint meghallja ezt. Férfiként egy olyan nőhöz költözni, akinek van élettársa és gyerek elég félreérthető és idióta ötlet.

Megértem, hogy szerelmes vagy a lányba, ki ne esne bele egy belevaló jófej csajba, de ez így akkor sem ok. Inkább maradjon csak álom, de a legjobb lenne, ha másik lányt keresnél.

2020. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz olyan pozityv és vidám, ha folyamatosan kerülgetniük kell valakit a lakásban. Ha bele is mennének, hamar mindennapos lesz a vita, vagy az helyett a csendes, feszült légkör.
2020. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
*pozitív
2020. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálad fejben valami nagyon nincsen rendben. Ugye nem ejtettek kiskorodban fejre? Mondjuk az sok mindent megmagyarázna...


Engedd el ezt a hülyeséget.

2020. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Csupán akkor tartanám értelmes ötletnek - NAGY JÓINDULATTAL -, ha kertesben laknának, és a kert végében lenne egy külön kisház, amibe költözhetnél. De egy lakásban semmiképp, meg se kérdezd!
2020. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!