Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jó ötlet,ha beszélek egy lány...

Jó ötlet,ha beszélek egy lány ismerősömmel,hogy hagy költözzek hozzájuk?Mármint hozzá és az élettársához?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerôsöm.Fiatalon lett anyuka,22 évesen már van egy kisgyereke.Nem a szüleivel lakik,külön lakásban,egy fiúval,mondhatni hogy élettársak.Arra gondoltam beszélnék a lánnyal hogy hagy költözzek hozzájuk.Én egyedül élek,de nem érzem így jól magam,hiányzik a társaság.Az élettársát,a fiút amúgy nem ismerem,ezért is beszélnék a lánnyal.Persze külön szobában lennénk,konyha, fürdőszoba közös lenne,de vigyáznék a tisztaságra,és dolgozom,beszállnék a rezsibe is.Vagy ez nem jó ötlet?Ha bele is mennének,zavarnám őket?

2020. aug. 25. 21:06
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Igazat kell hogy adjak nektek,el kell vetnem ezt az ötletet.Valami mást kell kitalálnom,hogy ne legyen olyan unalmas az életem.És hogy ne legyek ilyen magányos.
2020. aug. 25. 21:36
 22/33 A kérdező kommentje:
#20 nem,nem kertesben laknak.Panelban.
2020. aug. 25. 21:37
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
te most vagy trollkodsz vagy tényleg nem érted mi a baj az ötleteddel. autista vagy? nem bántásból kérdezem, de aki érti az emberek és az emberi kapcsolatok működését, annak ilyen ötlet meg se fordul a fejében. ha nem akarsz egyedül élni, bérelj szobát egy többszobás lakásban. de ne akarj egy kisgyerekes család mellé odaköltözni. ez nem normális
2020. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
#23 jól van,nem fogok odaköltözni.Szerintem amúgy se mentek volna bele.Ahogy a lányt ismerem visszautasította volna úgy hogy ne bántson meg.
2020. aug. 25. 21:45
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Adj fel egy lakótárskereső hirdetést, mert ez viccnek is rossz.
2020. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
#25 de mondom hogy nem az enyém a lakás.Esetleg én jelentkezhetnék egy ilyen lakótársas hirdetésre.
2020. aug. 25. 21:50
 27/33 anonim ***** válasza:
78%

Neked egy csaj kéne. Nem szoktál eljárni otthonról? Lehet kéne kicsit sűrűbben és hátha találsz valakit. Na meg barátok kellenének ahhoz pedig muszáj közösségbe járni.


Mik érdekelnek? Hátha tudunk neked ajánlani valami helyet.

2020. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá.
2020. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
az tök mindegy, ha a tulaj hajlandó 2 embernek kiadni a lakást, akkor te kereshetsz lakótársat, ha TE akarsz. de a tulaj nem fog keresni neked
2020. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#27 van pár ember akit ismerek,köztük ez a lány is,de új embereket nem ismertem meg mostanában.Évek óta csak ugyanazokkal az emberekkel tartom a kapcsolatot.
2020. aug. 25. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!