Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jó ötlet,ha beszélek egy lány...

Jó ötlet,ha beszélek egy lány ismerősömmel,hogy hagy költözzek hozzájuk?Mármint hozzá és az élettársához?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerôsöm.Fiatalon lett anyuka,22 évesen már van egy kisgyereke.Nem a szüleivel lakik,külön lakásban,egy fiúval,mondhatni hogy élettársak.Arra gondoltam beszélnék a lánnyal hogy hagy költözzek hozzájuk.Én egyedül élek,de nem érzem így jól magam,hiányzik a társaság.Az élettársát,a fiút amúgy nem ismerem,ezért is beszélnék a lánnyal.Persze külön szobában lennénk,konyha, fürdőszoba közös lenne,de vigyáznék a tisztaságra,és dolgozom,beszállnék a rezsibe is.Vagy ez nem jó ötlet?Ha bele is mennének,zavarnám őket?

2020. aug. 25. 21:06
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
még a testvéremnek sem engedném,max ha nincs hová mennie 1-2 hónap.
2020. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Anyum húga a szüleimnél lakott egy jó darabig, kicsit meg is romlott a kapcsolat
2020. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
59%

Legyél a szomszédja, mint a filmekben 😂


Na jó, csak trollkodtam.

2020. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!