Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan küzdjem le ha nem...

Hogyan küzdjem le ha nem merek kilepni a lakasbol csak ha muszàj?

Figyelt kérdés

Azaz suliba stb vagy megbeszelten baratokhoz vagy intézni ezt azt, oké ki tudok menni.

De ugy, hogy csak ugy, vagy csak vàsàrolni ennivalot venni, nem merek.


Eleggé rossz környeken lakom.folyamat vannak a lepcsöhàzban vagy elötte bandàznak vagy a szemközti boltban etc, nincs olyan, hogy valaki ne szolna be vagy ne személyeskedne vagy ne akarna a penztarcamban vagy a magànèletemben turkàlni. Kerdezgetnek vagy beszolnak vagy kiröhögnek ahogy elhaladtam vagy kigunyolnak. Pedig udvariasan köszönök. Nekem nincsenek olyan köreim, hogy ne merjenek igy ràmszàllni. Es csak mert szomszedunk vagyunk igy màr azt is hiszik ismerösök vagy spanok is ès hogy közük lenne hozzàm.


De amugy mivel kisebb körzet, az eladok is kivancsiak, ki vagyok mi vagyok, en meg nem akarok bratyizni, mert tudom hogy azert kerdezi, hogy aztàn tovabbadja a kollegaknak es menjenek a pletykàk, van aki erélyeskedik is, a hangneme sèrtö.


Legszivesebben a föld alà bujnék lathatatlan lennék. A-bol B be teleportàlni szeretnék inkàbb.


Képtelen vagyok kimenni, latom az ablakbol is, az összegyült szotyizo nèpet miközben üres a hütöm.



#szomszédoktol fobia
2020. aug. 28. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Hat en ilyen kornyekrol mihamarabb elkoltoznek, mas megoldast nem latok, persze legyozheted a felelmet, nem kell az ilyenekkel foglalkozni, de attol meg otvar kornyek marad, az ilyesmit felesleges legyozni, nem arrol van szo ezek szerint, hogy ugy altalaban rettegsz minden normalis embertol..
2020. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen. A környék.

Mindenki ismerni es kibeszélni akar mindenkit. Ha csak kiveszek a postalàdàbol egy levelet, màr azt is csekkoljàk a kezemben.

Koràbban az ajtomat szedték szét mindig. A levélbedobonyilast. Csak ugy mert miert ne. En ragasztottam ök feszizették leszedték. Ezzel szorakoztunk heteken àt. Ma màr egy lyuk van a helyén.


Akkor költözés, dràgàbb alberlet ami valodi megoldàs ahog làtom. Annyi al kevesebbet tudok gyüjteni akkorm

2020. aug. 28. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi ez, a Hős utca???

Albérlet vagy saját?


Add el, költözz másik környékre...

Vegyél egy elmebeteg elvadult kutyát s sétáltassad...otthon meg a postaládába benyúlókat megeszi;)

2020. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Albérlet. Nem a hös utca ugyan. Annàl lightosabb azert.
2020. aug. 28. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
igen koltozz el.
2020. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4


Akkor ideje lépni, amíg az albi árak egy kicsit "alacsonyak"..., ha még azok.

2020. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!