Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyek BAZ megye legKevésbé...

Melyek BAZ megye legKevésbé cigánylakta részei?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A déli részen kevés van, északon az elöregedő aprófalvakban nem jellemző. Nagyobb városokban eléggé elkülönülnek a városrészek szerint.
2020. szept. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Szendrőlád, taktaköz, rudabánya, ózd nem ide tartozik...
2020. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
2020. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
A rendőrörs mellett csak 3000 cigány van négyzetkilóméterenként, egyébként 5000.
2020. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem a legrosszabb részekre voltam kíváncsi. Mindegy, gyk-n nem akadok értelmes emberekre.
2020. szept. 9. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Annyi logikád tán van, hogy ha a legrosszabbakat elolvasod, és kizárod, akkor maradnak a (viszonylag) jobb körzetek...
2020. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt van rögtön három ajánlott falu!

[link]


"

Három kicsi, alig több mint százlelkes településen, Gagyapátiban, Kányban és Tornakápolnán éjszakára nem muszáj betolni a kerékpárt a házba, lakatot tenni a pajtára vagy éppen széfbe pakolni az ékszereket, hiszen évek óta egyetlen bűncselekmény sem történt."


Szerintem itt tuti nincsenek brazilok!

2020. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert elég sok lenne felsorolni a normális részeket, én se ismerem mindet. Miskolcon belül Tapolca, Tampere városrész, ez a kettő a helyi Rózsadomb, de a Csabai kapu is elég mentes. Csak ezekhez pénz is kell. Meg az ilyen nyugis kertvárosias részek is jók, hogy Martinkertváros, Szirma, Lillafüred. Hejőcsaba egyes részei.

Más településekből Mezőkövesd, Mezőnyárád, ami most így eszembe jut. Tiszaújváros elég gazdag hely. Zempléni falvak közül is sok teljesen kulturált.

2020. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem Tokajban nincs olyan sok. Második kedvenc helyem a megyémben.
2020. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sárospatak és számos zempléni falu+a Bodrogzugban Zalkod.
2023. febr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!