Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A társasházban az öregek...

A társasházban az öregek mindig kötekednek, miért csinálják ?

Figyelt kérdés

Általában mindenkivel kötekednek, az idegeneket szeretik a legjobban betalálni akiket nem ismernek. "ki maga?" "kit keres?" "mit keres itt?" "Magát még sosem láttam itt de állandóan itt gyün megy"


De ha nem jön elég idegen akkor az itt lakókat nézik ki maguknak, néha engem is betalálnak.

Egyik öregasszony 2 hete zaklat hogy túl hangos a kutyám és már a rendőröket is kihívta rám (nemhogy nekem nincs kutyám, az egész lépcsőházban nincs)

A másik öregasszony szerint pedig miattam megy el a tv adása. De a miértre még sosem tudod választ adni, hanem azt hogy "csak".


Miért jó ez nekik? Mert értelme az nincs.


2020. szept. 21. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak és bediliztek az öregségbe. Valami értelmesebb rokonuknak kéne szólni ha van rá mód.
2020. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Képzeld mikor emeletesben laktam, az öreg nyanya rászereltette a tv parabolát a tetőn lévő villám hárítóra. És ez csak az egyik volt a sok nyugger közül :D Hah de jó is a kertes ház :D
2020. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van... Szerintem unatkoznak nagyon.
2020. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyedül ők-, vagy éppen egyet megkérdezve "Én, egyedül én építettem fel az országot" hozzáállásukkal nagyon büszkék, önérzetesek.
2020. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert unatkoznak, és alapvetően rosszindulatúak és irigyek is.

Nem véletlen van a sok sztereotipia és nem véletlen utálják az öregeket.

2020. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak és buták. Elég sok idős úgy van vele, hogy neki mindent szabad, mert ő idős. Pont az ilyenek terrorizálják a többieket a tömegközlekedési eszközök. Elképesztő, hogy milyen harciasak tudnak lenni az ülőhelyért és azért, hogy ő tudjon elsőnek le meg fel szállni. Már akkor is képesek odarepülni az ajtóba a harckocsival mindenkin keresztül, ha a busz még 5 perc múlva áll csak meg. Szóval vannak ilyenek. Lépcsőházas történeteim nincsenek, mert sose éltem panelban. De amennyire képesek buszon harcolni meg kötekedni el tudom képzelni, hogy máshol is képesek rá.
2020. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Unalom, ingerszegény környezet, rossz a lelkiviláguk, nem tudják semmivel lekötni, elfoglalni magukat. Így generálnak valamiféle eseményt életükbe. Jellemző még az ablakon való kikönyökölés, megfigyelni: kihez lehet belátni, ki mit csinál, ki hova megy, ki kivel megy, kihez ki jön, stb.
2020. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz panelban élni. :) Elég csak pár hétre (hónapra) visszamenni.

Pl állunk sorba egy bolt előtt, szépen sorban érkezési sorrendben, megérkezik a papa (maszk nélkül) és beáll előre ...de full előre.

Szólok neki, hogy talán a sor végére kéne mert nem poénból állunk itt . Erre még ő volt felháborodva hogy ő nyugdíjas és siet, meg különben is. :D

Szóval tényleg azt hiszik hogy nekik mindent szabad...

Rémisztő egyébként. Amit autóval az utakon művelnek arra már ki sem térek. Pedig hasonló elvből van....

2020. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8


Na igen, az autóval is veszélyes némelyik. :D


Múltkor mennék át a lámpán, már rég zöld volt nekem de a bácsika jobbról még beszambázik a tragacsával és a legjobb, hogy félig benyomta a járművét a kereszteződésbe akkor meg már nem tudja eldönteni, hogy na most jön, nem jön, megáll, á mégis jön és ilyen csiga tempóval végig döcögött lazán a piroson. Mikor mutatok neki kézzel, hogy mit csinál mégis még szerintem ő volt felháborodva mert ledudált.


Másik eset amikor szintén kelnék át és lassít az autó villog az index, mondom megyek mert úgy is kanyarodik. Hát nem! Szépen lazán elsüvít előttem és az index meg folyamatosan úgy. (Előtte is valószínűleg úgy volt neki csak nem néztem hátrafelé csak amikor hallottam, hogy jön valami.)

2020. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Mert fogyatékosok.
2020. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!