Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Örülsz hogy magyarországra...

Örülsz hogy magyarországra születtél?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 16:20
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
mégse Irak azért
rosszabb mint Irak
53 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem , sőt egyre jobban elegem van ebből a minimalista sz@ r trágyadomb országból ,igyekszem is minél hamarabb elköltözni innen
2020. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Értelmes ember innen csak menekül
2020. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem szempont, mert attól még, hogy valahová születtem nem jelenti azt, hogy ott is kell leélnem az életem. Nem Magyarországon születtem, de ott nőttem fel, felnőttként viszont elköltöztem és azóta már a 3. országban élek.

Annak örülök, hogy EU-n belül könnyen tudok mozogni, születhettem volna olyan országban is, ahonnan sokkal nehezebb lett volna lépni. Ráadásul így megtanulhattam a világ számomra legszebb nyelvét :)

2020. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először rávágtam, hogy nem aztán elgondolkodtatott a “mégse Irak azért” lehetőség. Nem örülök, viszont lehetne ennél tényleg 1000-szer rosszabb is és ilyenkor kicsit elszégyenlem magam, hogy nem értékelem, ami jutott.
2020. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, örülök neki, mert szeretek itt élni. Bár éltem külföldön is, de mégiscsak Magyarország a hazám. Itt élnek a barátaim, a családom, mindenki, aki számít nekem.
2020. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Összességében nem, nem örülök neki.
2020. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Inkább semleges.

Születhettem volna sokkal rosszabb helyekre, ahol emberszámba se vennének és ugyanígy nyilván születhettem volna sokkal jobb helyekre is.

Nem bánom, hogy Magyarországon nőttem fel, mert jó gyerek- és kamaszkorom volt, de számtalan oka van annak, hogy már 20 évesen kiköltöztem külföldre (egyetem) és a jövőben soha nem költöznék vissza Budapestre.

22/L

2020. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Amerika jobb lett volna.
2020. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a 3-mast nyomtam mert lehetne sokkal rosszabb is, és ebbe az országba születni sem azt jelenti hogy ne mehetnénk máshova, mert az EU-ban szabadon mozoghatunk, dolgozhatunk. Tehát nekem elsőre az is elég lett volna ha az ország másik felébe születek.

Ha viszont jobban belegondolok csak pár ország van csak ahova szívesebben születtem volna, nem tagadom van ilyen. De Dél-Amerika, Közép-Amerika, Oroszország, közel-keleti és afrikai országok nem tartoznak közéjük.

2020. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!