Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dohànyzó alsó szomszéddal mit...

Dohànyzó alsó szomszéddal mit csinàltok?

Figyelt kérdés

Dohànyzó alsó szomszédot hogyan toleràlnàtok,ha megkérnétek,hogy legynlen szíves lemenni a hàztól 20 méterre ès ott cigizzen,de nem hajlandó. Kiàll az erkélyre és kb napi 20x ott cigizik. Sose nyissak ablakot? Klíma amitől kicsit cserélődne a levegő attól rosszul vagyok begyulladnak az izületeim(tisztítva van rendszeresen). Napi 20x nem akar lemenni,hogy cigizzen. Nekem meg màr nagyon rossz,hogy a cigifüstben kell élnem,nagyon egészségtelen.


Ötletek?


Köszi,ha valaki vàlaszol.


2020. okt. 10. 08:26
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
72%

"Az a baj, hogy a cigisek nagy része ostoba, úgy sem érti meg, hogy mekkora proli dolgot csinál, látod, a többi bagós is jön ezzel a kamu szöveggel, hogy a saját lakásában azt csinál, amit akar."



Azt a rohadt, ebből a mondatodból extra nagy mértékben sugárzik, hogy mennyire fájdalmasan buta és egoista vagy.

2020. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%
Mi közöm hozzá, hogy mit csinál? Ő se foglalkozik velem, én se vele.
2020. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%
Nyissál akkor ablakot,amikor nem cigizik.
2020. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%
De jó hogy tanyán lakók.
2020. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
13%

"Azt a rohadt, ebből a mondatodból extra nagy mértékben sugárzik, hogy mennyire fájdalmasan buta és egoista vagy."


Jó nagyot rákontráztál ellenérvekkel :) ja nem. Fáj, hogy a többség lenézi a proli cigiseket? Szokj hozzá

2020. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
Fejezd már be ezt a prolizást, nagyon szánalmas. Eskü én érzem magam kellemetlenül ha valaki ezt a szót használja. Bántsd a cigiseket, lesz*rom, nem hat meg, csak ne használd a proli szót könyörgöm :D attól, hogy mástól hallod, még nem kell minden mondatodba beleírni :)
2020. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy elnézem a legsuttyóbbak használják leggyakrabban ezt a proli szót.Egyáltalán tudod mit jelent anélkül hogy rágugliznál?
2020. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem fogalma sincs róla. Valóban másoktól hallhatja, azért használja csak. Ezek ilyenek.
2020. okt. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
8%
Hát persze, elhiszem, hogy zavar, hogy mindenki annak tart titekety de ezt a gáz dumát szerintem fejezzétek be, senki sem kíváncsi rá, h9gy 5i nem ismeritek a szó jelentését, ezt pedig ki akarjátok vetíteni a másikra. Olvassatok utana googlebe, ha ennyire nem megy
2020. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
8%

várjatok, bemásolom:


"Gyakran ipari jellegű városban, annak lakótelepi övezeteiben élő) külső megjelenésében, gondolkodásmódjában, viselkedésében közönséges, igénytelen, szembetűnően műveletlen, mindezek következtében társadalmilag kedvezőtlen megítélésű, alacsony helyzetű személy.

A szó jelentésbővülés révén az ilyen személyekhez társított jellemvonásokkal rendelkező (kínosan igénytelen, faragatlan) cselekvés, fogalom jelzője is lehet."


Aki az erkélyen cigizik, nem törődve azzal,hogy minden más igényes embert ez zavarja, hogy az ócska cigifustje bemegy a lakásba, az kimeríti a viselkedésében közönséges, igénytelen jelzőt, nem mellesleg szembetűnően műveletlent és a kínosan igenytelent is. Ennyit rólatok :)

2020. okt. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!