Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bolond szomszéddal mi a megoldás?

Bolond szomszéddal mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy skizofrén hajlamú nő lakik alattunk, aki teljesen átalakítatta a lakását. Panel lakás, kivágatta a falakat, a konyhában alszik (ami nálunk még mindig konyha természetesen).

Kb naponta felüvöltözik a wc-n, szidkózódik, hogy a székeket mozgatjuk ahogy eszünk, becsukjuk a szobák ajtaját, hangosan rámoljuk el a tányérokat stb :D


Pedig figyelek már ezekre direkt, nem tudom elhinni, hogy ennyira lehallatszanának ezek a dolgok, és ami a legviccesebb, hogy ilyen délelőtt 10 órától - 16:00 óráig zavarja :D Amikor minden normális ember fenn van már jóformán.


Persze 2-3 hetente hétvégén hajnal 2ig mulatozik, az nem zavarja :)


Már tettem fel kérdést itt erről a helyzetről, azt írták hogy le kell sz.rni, de én azért ha tudok odafigyelek másokra. Veszek holnap az ajtók közé ilyen "csapódás csillapító" anyagot, a székek alatt is vannak ilyen szövet hangcsillapítók, mást már nem tudok tenni szerintem.


Szerintetek?



2020. okt. 10. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Ez a kérdést emlékeim szerint már kiírtad egyszer, nem is olyan régen.
2020. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, bocs, nem szóltam semmit... :D Csak az első pár sor alapján felismertelek. De az utolsó bekezdést csak utána olvastam.

Szerintem amit lehet, megtettél. Az ilyen idióták legális eszközökkel sajnos kezelhetetlenek.

2020. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Semmi gond. :)


Hát igen, ennél többet már nehezen csinálhatnék, plusz amiket felordibál, megérdemelné hogy csak azért is csináljam ezeket.

2020. okt. 10. 16:09
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Miféléket szokott amúgy felordibálni?
2020. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"r...had.janak meg, d..gö.ljenek meg, k.rva anyá.tokat " stb trágárságok


Az utácn ha szembe jön meg lehajtja a fejét és tovább siet :D

2020. okt. 10. 16:37
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Atya ég... Ha nekem kéne ezt hallgatni, lehet vigyorogva ráköszönnék, mikor szembejön és rákérdeznék, hogy mi a gond, segíthetek-e valamiben, mert az üvöltözésekből ítélve úgy hallom, baj van. :D
2020. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Önkormányzat szociális osztályán lehet jelezni a problémát.

Hasonló helyzetben vagyunk, annyi különbséggel,hogy nálunk az alsó szomszéd összeesküvés elméleteket gyárt rólunk és terjeszti a lakók közt (pl vegyszereket fejlesztünk amivel a wc-n keresztül megmérgezzük őt, lézerrel prpgramozzuk az agyát, stb) . Mi a saját háziorvosunkat kérdeztük meg, ő tudta, hogy melyik kollégájánál van, jelezte neki a problémát.

2020. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ő ment be panaszt tenni ellenünk :D hogy hangosan főzünk és nem tud tőlünk aludni délután 1 órakkor.. mondani se kell hogy kinevették.


Onnan tudom, hogy felhívtak minket a szociális osztályról, hogy ez a panasz van ellenünk, van-e hozzáfűznivalónk. Hozzátették, hogy látják milyen emberről van szó :)

2020. okt. 11. 11:17
 9/17 mittudomen721 ***** válasza:
24%
"Latjak milyen emberrol van szo" . Szep egy bohoc vagy te is meg ott ok is ezek szerint. Ahelyett hogy itt picsogsz hivd ki a rendorseget mint minden mad embernel. Majd ok megoldjak.
2020. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Azt mire hívjam ki a rendőrt te okostojás? Hogy üvöltözik alattunk? :D


Rendőr csak akkor jön ki a legtöbb esetben, ha tettlegesség van

2020. okt. 12. 07:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!