Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Október 23. Mindenki otthon...

Október 23. Mindenki otthon van, üzletek zárva. Miért kell reggel 9 óra óta valakinek benzines fűrésszel dolgozni? Baranya megye, 20 ezres kisváros. Nem falu és nem tanya.

Figyelt kérdés

Mit lehet az ilyen bunkóval tenni? Sajnos nem tudjuk honnan jön a hang, nem közelről, vagyis elég sokan szenvedhetnek miatta.

Rendőrség?



2020. okt. 23. 10:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
25%
Soha nem alszom, nem lehet mindenki olyan kis lusta.
2020. okt. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Aki alszik az nem lusta, ez tévedés.

Aki dolgozik, az nem tud hajnalban kommentelni, kivéve az éjjeliőrt...

2020. okt. 24. 12:28
 13/26 anonim ***** válasza:
17%
Az udvaron akarsz pihenni?
2020. okt. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
34%
Azért jó kipihent lehetsz, ha ilyen szépen fel tudod ismerni, ha nyilvánvalóan trollkodnak veled. Nem volt kedvem részletezni, hogy mennyire a kipihentség az oka, hogy éjjel lehetett egy kis kalibrált ébrenlétem, nyilván nem is rád tartozik, semmi jelentősége, meg bárhogy részletezzük a tényeket, jó eséllyel nem változtatsz a fura előítéleteiden. Igen, kicsit szerencsés is ez az időszak, hogy megtehetem, van ilyen.
2020. okt. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Utálom a beszólogatós trollokat, akik annyira buták, hogy saját magukat égetik be. Egyebekben valóban nem érdekel a lelki életed. Van ott még mit csiszolgatni rendesen.

Fura előítélet?Ezt nem igazan értem, de nem ez az egyetlen abban, amiket írogatták. Mindenesetre benzines fűrész mentes pihenést kívánok, hidd el, szükséged van rá.

2020. okt. 24. 15:02
 16/26 anonim ***** válasza:
Azért az de nagy szerencse, hogy te nem vagy bunkó egyáltalán.
2020. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Olvasd vissza miket írogattál. Látom az önkritika sem az erősséged...

Nem gondoltam, hogy szó nélkül hagyom.

2020. okt. 24. 15:21
 18/26 anonim ***** válasza:
Milyenek a nyílászárók?
2020. okt. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Szerintem hívhattál volna rendőrt,de nem tudom milyen napnak minősül okt 23 az ide vonatkozó rendelet alapján.2020-ban bejött az új csend törvény ezt csak kevesen tudják,pl vasárnap már egyáltalán nem lehet gépeket használni pl fűnyíró,kasza,fűrész.Ide linkelem és értelmezd [link]

Én is Baranyai vagyok,nagyjából 20 ezres város és állandóan láncfűrészezek... ki tudja lehet engem utálsz...

2020. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszi , hát ez klassz.

Helyi rendeletek szabályozzák , a cikkben említett törvény nem.

Egyébként október 23. is munkaszüneti nap, vagyis nem lehetne zajongani

Vagyis lehet, de nem szabad

2020. okt. 24. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!