Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A lakótársam félt, hogy...

A lakótársam félt, hogy elítélem, mert fiúkat hoz fel. Engem nem érdekel, de miért azzal van elfoglalva, hogy én ismerkedem-e és miért nem lát senkivel?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szóval a szobatársad meleg?

Én viszont ha erről kérdezne válaszolnék neki, csak érdekli hogy neked össze jött-e egy párkapcsolat. Ha pedig veled szeretne összejönni annak ellenére hogy heteró vagy, simán csak utasítsd el.

2020. okt. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk
2020. okt. 26. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan kérdéseket tesz fel, amik zavarnak, mert a magánéletedbe való beavatkozásnak tekinted, akkor mondd meg neki, hogy


"Ne haragudj Zsuzsi, de ezek olyan dolgok, amiket nem szeretnék veled megbeszélni! Értékelem a nyitottságodat, de én nem vagyok ilyen."

2020. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem tudtam hogy lányok vagytok, de ez nem derült ki a kérdésből ha jól látom.

Az is lehet hogy barátkozni szeretne, mert úgy gondolja hogy téged érdekel ez a téma. Szerintem válts témát ilyenkor, vagy csináld azt amit a 2. válaszoló mondott. Csak lehetséges hogy attól meg fog sértődni.

Az első válaszoló vagyok.

2020. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
talán azért teszi szóvá, hogy te miért nem hozod fel, mert kicsit bűntudata van miatta, hogy ő igen és nem egyet. ha te is vinnél fel már tudna valakive trécselni meglenne köztetek a közös téma vagy nem tudom
2020. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nők... semmi sem jó nekik
2020. nov. 4. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!