Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális, ha zavar, hogy...

Normális, ha zavar, hogy lakótársam wc után nem mos kezet?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán előfordul, de azon kívül sosem mos kezet, még csak vízzel sem. Elvégzi a dolgát és megy vissza a szobájába.

2020. okt. 18. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Naná, hogy normális. Próbáltál már szólni neki?
2020. okt. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Carás után sem?
2020. okt. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van, hogy zavar, teljesen gáz az ilyen személy. Aztán még az ajtót is megfogja, meg fogjon az ember vele kezet, stb. Én minden ilyen alkalommal bedobnék neki egy szappant (ugyanazt) jelzésértékként.
2020. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Utána eleve olyan kézzel fogja meg a kilincset, és később összetaperolja azokat a dolgokat, amiket te is használsz.


Én mindenképp szembesíteném ezzel a ténnyel - legalább képzelje el, hogy milyen lenne fordított helyzetben.

2020. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Én hypo-s vízzel áttörölnék mindent akár minden nap, amikor ott van, talán leszokik róla. Vagy azt mondanám, hogy keressen más balekot a jövő héttől/hónaptól, én elmegyek, fizesse egyedül a lakbért (ha albérlet).
2020. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én pofán fújnám felületfertőtlenítővel. Biztosan szólnék neki, hogy mosson kezet, ha nem, akkor megyek utána és mindent fertőtlenítek, hátha észbe kap.
2020. okt. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valóban elég bunkó, aki nem mos utána kezet. Még szép, hogy zavar. És az a baj, hogy a másik fél személyes higiéniája az egy érzékeny téma. Esetleg lehetne csinálni valami vicces rajzot, amiben a kézmosásra figyelmezteted a másikat - és reméljük megérti a célzást...

Nekem az az első, ha megjövök valahonnan is, hogy kezet mosok. A tömegközlekedés, ajtókilincsek, liftek gombjai, a pénz, de még a hitelkártyád is, stb, stb. ez mind mind a bacilusok melegágya.

2020. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!