Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek miért nem lehet...

Szerintetek miért nem lehet olyan albérletet vagy szobát találni, ahova macskát is vihetek?

Figyelt kérdés

Eddig több százat megnéztem, de egyet sem találtam.

Ahhoz meg kellene vennem a lakást...


2020. okt. 30. 18:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Az én macskám szobatiszta, semmi kárt nem csinál.
2020. okt. 30. 18:52
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Sztem te is tudod a választ
2020. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Biztos lehet. Én nyár végén költöztem a mostani albérletembe, előttem egy nő lakott itt a macskájával. A tulaj annyit mondott, mielőtt beköltöztem, hogy a szobában a nagy szőnyeget le fogja cserélni, mert a macska elég rendesen kezelésbe vette. Igaza volt, tényleg vállalhatatlan állapotban volt, mikor megérkeztem. Arról nem beszélve, hogy a kanapé tele volt macskaszőrrel. Én szeretem a macskákat, de lakásban nem tartanám, nem véletlenül.
2020. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak, dobjam ki a macskát, vagy altassam el?


Macskát lehet kefélni mimden nap, meg porszívózni is, így nem lesz tiszta macskaszőr minden. Van kaparófa is a világon, sosem mentek rá a bútorra.


Lakást nem tudok venni...

2020. okt. 30. 19:47
 5/9 Metionin ***** válasza:
78%
Én emiatt nem tudok macskát örökbe fogadni :/ 4 évig kerestem megfelelő albit de semmi. Volt több olyan is, ami kisállatbarátként volt hirdetve de amikor odamentem, közölték, hogy ja, kutya meg macska kizárt. Köszbmeg, akkor minek írták oda? Mostmár leszarom, kibírom amíg veszek sajátot.
2020. okt. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De nekem már megvan, a pasimmal szakítottunk, de így hova megyek...
2020. okt. 30. 22:18
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Én macskásnam adtam ki a lakásom. Szerződésben kikötöttük, hogy minden állat által okozott kárt ők teritenek meg, nekem ez így rendben van.
2020. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
74%
Macskás csoportban próbálj keresni, hátha ők tudnak kiadó lakást cicával is. Illetve aki eleve tart cicát és úgy ad ki lakást, engedni szokta a cicát szerintem, nekem legalábbis mindig olyanok voltak akik soha nem láttak lakásban macskát és azért nem engedték, mert "mindent összeszar" stb.
2020. okt. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Én szoktam látni néha ilyen hirdetést, a szomszéd lakás is költözhető macskával (kutyával nem, mert több macska van a szinten), csak hát nem biztos, hogy egyedül megéri neked akkora lakás.
2020. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!