Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten tényleg sok a...

Budapesten tényleg sok a Hebálos? Ha igen, merre szoktatok ilyen fazonokat látni?

Figyelt kérdés

Szerencsére én még csak 1-2 ilyen alakba botlottam bele, de elvileg vannak olyan helyek amiket kerülni kell.

Magatehetetlennek látszanak, de mikor már ürül belőlük a szer akkor már üvöltöznek és kiszámíthatatlanok is. Sok ilyen sztorit hallottam.



2020. nov. 2. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Zugló
2020. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Hős utca, Diószeghy S. utca... Plusz 1-es villamos Pongrácz út környéke...
2020. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen-igen. De nem csak Budapesten :D
2020. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2020. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szanaszét, már lassan minden kerületben, az alkoholmámorban úszókról már nem is beszélve. Rengeteg a lecsúszott ember, sajnos.
2020. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kőbánya sem pozitívan híres.
2020. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ijesztő, de mintha a rendőrség tehetetlen lenne ez ügyben.
2020. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Pár éve, mikor 1-es villamoson naponta végigutaztam a Borárostól az Árpád hídig, elég sokat láttam.
2020. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a rendőrség tehetetlen a ügyben.

beviszik őket, másnap jöhetnek is ki.

igen, ha kattosak akkor üvöltöznek és erőszakosan akarnak pénzt kunyerálni, aztán egy 10 perc múlva már bódul valami pad mellett


itt xiii kerületben is lett jó néhány, főleg tavasszal került ide több, gondolom az üres belvárosból kijjebb jöttek a lakótelepek felé

dózsa györgy út, lehel téri metróaluljáróban és környékén van jónéhány, deák tér, madách tér környékén is van bőven mostanában,

örs v téren rendszeresen üvöltöznek hogy "FÚ DE KATTOGOK"

2020. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1-esen mindig van kb. :( Hős utca +-1-2 megálló tele. Meg a Hős utca-(Pongrácz is) tele. Borzalmas.:(
2020. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!