Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten tényleg sok a...

Budapesten tényleg sok a Hebálos? Ha igen, merre szoktatok ilyen fazonokat látni?

Figyelt kérdés

Szerencsére én még csak 1-2 ilyen alakba botlottam bele, de elvileg vannak olyan helyek amiket kerülni kell.

Magatehetetlennek látszanak, de mikor már ürül belőlük a szer akkor már üvöltöznek és kiszámíthatatlanok is. Sok ilyen sztorit hallottam.



2020. nov. 2. 17:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az infót.

Hétvégén jártam megint fent a fővárosban (kb hétvégente mindig ott vagyok).

Beugrottam egy kocsmába is, inni egy sört, ott is akadt olyan aki ki volt terülve, keltegették, lábra állni alig bírt, be is vitték, de mondták ott a többiek, hogy semmi értelme, ahogy kijön csinálja tovább és ugyanolyan állapotba kerülnek.

Csak az a szomorú, hogy az ilyenekre mentőt kell hívni, ha valaki meg rosszul van olyan okok miatt amiről nem tehet, akkor meg ezek az alakok foglalják a mentőket, és nem biztos, hogy a sürgős esetekhez időben kiérnek.

2020. nov. 9. 16:20
 12/12 anonim ***** válasza:
Hadd pusztuljanak csak ezek a hitvány férgek
2020. dec. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!