Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédtól áthulló falevél?

Szomszédtól áthulló falevél?

Figyelt kérdés

Az egyik oldali szomszédnak van egy kb 25 méteres fája, ami közvetlenül a kerítésünk mellett van, napi kb 2 hatalmas zsák levél hull le róla hozzánk...

Nekünk pont ott van a kutyának egy nagy 150 nm-es kifutója, oda hull az összes, szerencsétlen "nyakig" gázol a levélben meg hát igénytelen is, szóval minden nap kénytelen vagyok összegereblyézni szedni, de nekem erre se kedvem sem időm, se kapacitásom napi 2 zsák levelet tárolni. Plusz egy csomó behullik a teraszunkra, az ereszcsatornába, a kocsira, a kapura, mindent beborít. Hát valami gusztustalan, legalábbis nekem ez nem jön be, erdőben szép a falevél, de nem a tujákon meg a teraszon..Szóltam neki kb 1 hónapja, hogy meg kell metszeni vagy valamit csinálni kell vele, mert azért hullik annyi ide, mert már a fél fa kb hozzánk van átnőve. Azt mondta persze intézi, hát azóta sem történt semmi.

Ilyen esetben mit lehet tenni amúgy? Marad a könyörgés? Önkormányzathoz nem akarok menni igazából.


2020. nov. 11. 15:00
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
32%

30

Igen csak a szomszédomba beköltöztek ,velük nem lehet beszélni, ugyanez a helyzet

2020. nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Mindegy várok még pár hetet, hátha a megoldást keresi, ha semmi se történik majd a férjem megy át, ő tud határozottabban beszélni mint én..

Ha úgy sem, akkor majd tavasszal tovább lépünk mi is jegyző felé.

2020. nov. 12. 09:52
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
Azt ugye tudod hogy ami 'pöffeszkedve hullajtja a levelét' a portádra, egy érzõ lény?Gondoltam szólok mielõtt neki esel láncfūrésszel.
2020. nov. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
46%

33

Azt is kivágták aminek az energiáját használtad fel hogy megtudd irni a válaszod

2020. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
53%
Hülyeséget írsz, az áram atom energia.
2020. nov. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Az érző lényeknek kell a törődés...
2020. nov. 12. 11:10
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

#33 Ja és az a papír, amit te is ugyanúgy használsz/használtál, azzal mi van? Az nem volt anno "érző lény", ugye?

Aztán, ha érző? Attól még senkinek nem kell tűrnie, hogy több méteres ágak lógnak át hozzá és napi 2-3 zsáknyi falevél ömlik át, csak mert a szomszéd tojik rá. Legyen érző lény a SAJÁT portáján, ha ez nem megy, akkor majd megoldják a kivágással. Lehet választani, nem olyan bonyolult ez..

2020. nov. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

35 hőerőmű mivel megy?

Az atom nem fedezi az ország energiellátását

2020. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Na nekünk időközben megoldódott az ügy, átment a férjem is szólni, aztán szombat délelőtt jött a szakember a szomszéddal és megcsinálták..
2020. nov. 17. 12:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!