Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ilyen szobatárs...

Mit tegyek ilyen szobatárs mellett?

Figyelt kérdés

Egyetemi kollégiumban vagyok és az első szobatársaim megloptak engem, kibeszéltek másoknak és közben jópofiztak előttem.Elmentem onnan egy idő után mivel már kibírhatatlan volt ilyenekkel egy szobában lenni.

Az új szobatársaim közül az egyik lány nagyon rendes csak alig van a koliban, viszont a másik beképzelt és bunkó sokszor.Nyáron valami csoda véletlen miatt egy társaságba kerültünk és egy fiú tetszett neki, viszont a fiúnak én tetszettem meg és gondolom emiatt sem bír engem a csaj.Próbált engem kritizálni hogy néha milyen görbe a testartásom meg hogy belőlem nem nézi ki hogy emberi kapcsolataim vannak.Egyébként a lányról nagyon sok pletyka van illetve elég sokan csúnyának tartsák a nagy testsúlya és a kinézete miatt.Én nem nézem le egyáltalán emiatt meg eleve minden ember külömböző.

Én egy kissé zárkózott ember vagyok aki szeret a saját társaságában sokat beszélgetni illetve szeretek bulizni és ismerkedni is valamilyen szinten.Régen barátságosabb voltam idegenekkel, de sajnos rengeteget csalódtam az emberekben, de ennek ellenére sosem vagyok bunkó másokkal és mindig próbálok kedves lenni.

Szerintetek miért viselkedik így velem?

Mit tegyek ilyen helyzetben ha a szobatársam ilyen?

Jó azt tudom hogy egy ilyen szobatárs sokkal jobb mint amilyenek az előzőek voltak csak nem tudom kezelni nagyon a helyzetet meg rosszul is esik néha az egész.



2020. nov. 14. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

"csúnyának tartsák"

Aki ilyet leír, az lehet, nem egyetemista.

És senki nem viselkedik veled sehogy. Egyszerűen beképzeled a dolgokat, hogy mindenki rólad beszél a hátad mögött. Szerintem te nem vagy akkora tényező egy kollégiumban, hogy mindenki rólad beszéljen.

2020. nov. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én legalább tudom értelmezi a dolgokat nem úgy mint egyesek.:D Egyébként köszi a választ.xD
2020. nov. 14. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, beképzelt, nagypofájú csaj, aki még csúnya és dagadt is. Nyilván irigy mindenkire, aki szebb nála, innen a rosszindulat meg a semmire arcoskodás. Rád pláne haragudni fog, ha még a “pasijának” is te tetszettél, nem ő. Savanyú a szőlő na.

Nem kell vele foglalkozni, az ilyen embereket az zavarja a legjobban.

2020. nov. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Velem is előfordult már. Viszont én nem vagyok kolis, nekem az osztály társaim közt vannak ilyen lányok. Igazából nem tudom miért utálnak. Egy ilyen menőbb lány van, aki év elején minden hülyeséget kitalált rólam, a többiek meg persze elhitték. Persze tudom most úgy gondoljátok hogy ez nem véletlen, valamit biztos csináltam. De nem, ezelőtt nem is ismertem őket.
2020. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Elég kamu szaga van a dolognak, hiszen a kollégiumokat bezárták, elvileg nem lehetsz kollégista.
2020. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden kolist küldtek el. Mi egyetemünkön, aki hajléktalan lett volna tőle, vagy nem tudott hova menni, azt nem küldik el.
2020. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!