Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek mi lehet a baja?

Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Haveromhoz költöztem egy pár hónapra, és lakik vele egy csaj is. Nem voltam bunkó a csajjal, de nem is jópofizok vele. Viszont hirtelen úgy változtatja a viselkedését h nem tudom hova rakni. Egyszer lehet vele beszélgetni, egyszer meg ha haza megyek nem mindig akar köszönni, nem néz rám, ha haverommal beszélgetünk nem akar be kapcsolódni csak nyomogatja a telefonját, meg se mukkan. Ha kérdezem h miujsag csak egy semmi. És csöndben van. Néha lehet vele dumálni, de legtöbbször nem. Szerintetek ez Bunkóság tőle mint lakótárs? Meg indokot sem tudok h mitől viselkednek így.

2020. okt. 4. 20:12
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ők viszont ketten jól el vannak, szóval ezt csak velem csinálja a csaj, de indok nincs rá.
2020. okt. 4. 20:13
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges hogy ő nem akarta hogy oda költözz,van olyan nő típus aki nem akarja hogy zavarják őt és a barátját annyit akar az adott személy hogy csak kettesben legyenek.
2020. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Az is meglehet, nem vagy neki szimpatikus, nem bízik benned stb. Te ott most potyaszálló vagy és lehet ez zavarja, mert egy idegen előtt feszélyezetten érzi magát
2020. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak nem vagy neki szimpatikus vagy zavarja, hogy ideiglenesen te is beköltöztél hozzájuk. Ha jobb hangulata van, akkor azért veled is beszél, de amúgy meg nem akar.
2020. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Sztem ez kicsit Bunkóság. Nyilván nem várom hogy az ölembe üljön és úgy mondja el h mi történt ma, de én is normálisan viselkedek vele.

Haza megyek, teszek veszek és egy óra múlva derül ki hogy otthon van és a nappaliban ül.

2020. okt. 4. 20:31
 6/22 A kérdező kommentje:
És egy kicsit el vont. Alig dolgozik, nem nagyon jár sehova, nincsenek barátjai, csak a lakótárs haverommal megy vhova ha mennek.
2020. okt. 4. 20:34
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszönni azért tényleg köszönhetne, de abban nincs semmi bunkóság, hogy nem akar veled beszélgetni. Attól, hogy te most ideiglenesen ott laksz, még nem kell jóban lennie veled és ha nem vagy neki szimpatikus, nem köteles jópofizni. Amúgyis ő van otthon, te tulajdonképpen csak a lakótársa vendége vagy.
2020. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem tud magával mit kezdeni szerencsétlen. Én rengetegszer megkaptam, hogy bunkó vagyok, amiért furcsán viselkedem. (Kicsit aspergeres a beütesem. Lehajtott fej, telefonnyomkodás, ha kell, ha nem.)


Az, hogy nem vagy neki szimpatikus nem biztos, hogy igaz. Vannak ilyen szerzetek, hogy konkrétan ő sem tudja, hogy hogyan is "kéne viselkedni", ezért felvesz ilyen passzív viselkedés formát.

2020. okt. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

#8 Még annyit hozzátennék, hogy nekem szomszédom akart nagyon beszélgetni annak idején, kedves is volt meg minden, de olyan rossz lelki állapotban voltam akkoriban, hogy nem tudtam mit kezdeni még egy egyszerű beszélgetéssel sem.

Utána hagyott is...

2020. okt. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, ez a helyes definíció, hogy határozottan passzív a viselkedése. Nem jár társaságba, nem ismerkedik.El mentem bulizni, mesélem haveromnak mik történtek, ott ül mellette, megse mukkan, nyomogatja a telefonját. (külföldön vagyunk)
2020. okt. 4. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!